Jump to content
opi88

Моля за малко помощ

Recommended Posts

Колеги,моля за малко помощ,  малко описание:Поставих б18ц1 мотор в сивик6 (д14з2) ползвам инсталацията от д14 мотора като смених където трябва буксите и конвертирах от обд2б към обд1с помоща на преходник!!Колата запали но не върви във високите тъпче и излиза 8-ма грешка- TDC Sensor (Top Dead Center) с това и втек не се вкл???

Да отбележа, че дистрибутора ми е с 9 проводника като 7 на една букса и 2 на др. на обд2б е с 8 проводника и така има един син проводник,който остава (engine speed output) !!! И незнам как да го направя и къде да го вържа и мисля,че там е проблема някъде??Моля всеки който може да ми помогне ще съм мн благодарен !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталацията на Д14з2 няма В-тек... затова не ти се включва... с какво ЕКУ си? Какви са му настройките? Инсталация на В-тека прокарвана ли е?

Редактирано от Gugoj

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втека е прекаран в А4 пин ползвам п28 еку с която се кара една б18ц4!!!Направих опит и му пуснах 12в от акумулатора при запален двигател и си тръгва , също измерих от компа до втек  буксата при работещ двигател също идва 12в,но мисля, че тази грешка не му дава да се вкл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...