Jump to content
cK1

Не е ли редно ?

Recommended Posts

Абе колеги , на път съм да си прегризя вените .

Лично аз съм качвал линкове с юзър сървис менюъл-и (user service manual) за Акорд ЦЦ7 cc7  , поне два пъти

Manual-ите , които аз съм си свалял ми заминаха като ми откраднаха лап топа . Имах всичко, което ми трябваше . Оказа се , че в интернет сега като търся ми излизат някакви малоумни сайтове тип библиотеки (платени !!!) и не мога да намеря от къде да си сваля сервизна книжка на ПДФ


Еми , питам , не е ли редно - в тоя сайт да има някаква "важна" тема, в която да са събрани всички сервизни ръководства , които сме качвали за да не се лутаме да ги търсим , когато ни трябват ? 


п.п. Умишлено изписах всички синоними (които простата ми глава може да измисли) на английскто Service manual . Сами виждате , че търсачата в тоя случай е повече от безполезна ... (всъщност полезна е , за скасяването на живота и ако желая да си посегна по-лесно )



С голяма молба към модераторит - айде нека да има такава тема (както и с двигателите по модели и т.н. и т.н. ... )

 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК няма ли нещо което да ти помогне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдържанието на форума е изцяло плод на труда на потребителите, а модераторите съблюдават спазването на правилата. Модераторите като потребители също внасят съдържание в него, но не може да им се вменява задължение да създават определена тема.

 

Ако някой иска и направи подобна тема, мога да помогна с това, като я направя важна, а всички други могат да добавят своя принос към нея.

 

Ето и пример, как когато бях потребител съм обединявал наличната информация за това, което ме интересува, без да съм бил модератор. И то не само, че съм синтезирал, ами съм и сканирал и качвал сам част от материалите.

 

Заради "айде нека някой да..." сме на това дередже.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rutracker.org ? Пробвай братята руснаци имат доста. Може да понамериш нещо изгубено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Atoma !
Благодарско !

Макар , че си реших проблема инженерно и по български (т.е. използвайки тиксо, поксипол, изолирбанд и байпас с кабел :) ) трабва да кажа че
1. темата е супер
2. точно това имах предвид и смятам, че такива теми трябва да стоят най-отгоре , а не да потъват в небитието на еднообразието от ежедневните теми 

Останете си със здраве !

и Zlatozar не го приемай лично, ами виж как има теми за фейсбук страницата и ключодържатели и потници и  т.н. (мога да се закълна , че при една от редакциите на визията на сайта имаше такива важни теми, които стояха най-отгоре ) 
(п.п. под модератори - имам предвид хората , които отговаряте за това как изглежда сайта и за идейте как може да се подобри и оптимизира работата и визията му)

11 години съм със вас и сме заедно тъй че ...."""  на това дередже ще сме ;) """ 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато някой не харесва нещо, трябва да предложи решение, а като предложи решение - действа. Иначе критиката не е полезна.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...