Jump to content
aleksandur 2

Сверяване на часовника на Хонда Акорд 2004

Recommended Posts

И при мене преди 10 дена се свери сам, след близо година с този проблем. 

Редактирано от Nikito82

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо.... Кой ли ще го разгадае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовникът се свери, но забелязах друг ефект- не сменя формата от 12h на 24h. Винаги показва 12h формат, независимо, че го правя 24h. Но това да е.... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, edimo написа:

но забелязах друг ефект- не сменя формата от 12h на 24h.

Това,ти  трябва да направиш.

 

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя го, но не го променя на дисплея. Може би след време пак ще размисли :rolleyes:.

Редактирано от edimo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи го на 24ч формат и го остави. Аз имам съмнения че моя часовник се свери, след като ръчно му въведа часа. Да поясня, първо се свери но с час назад, опитах да коригирам нищо не се получи. И може би съм оставил тази корекция и след известно време я е отчело. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

И при мен така - с 1 час напред от 02.01.2022.

Не съм сигурен какво е било положението на 01.01, но забелязах проблема на 02.01.

Пуснах пост във форума на CRV, щот и те страдат:

 

Изглежда, ще чакаме...

И все пак, ако някой е успял да си реши проблема, нека сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! 

Наскоро купих Акорд 7 фейс 2007 англичанка. Имам същия проблем със сверяването на часа на малкия дисплей. От навигацията го сверявам, но си стои на 1:00 часа и никаква промяна. Също така станциите на радиото не могат да се запаметят. Запаметявам си ги, но при изгасване на автомобила всичко запаметено се губи. Ако някой има идея как да се справя с тези два проблема, моля да пише. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@leodes24 Проблема с часовника е от тази година и все още няма решение. Моя се премести сам час напред и е така от началото на годината. Не съм си играл да го сверявам. Така си карам, като знам, че е с час на пред. От тогава ми е изостанал с 2 мин. Иначе едно от решенията е да свалиш клемата на акумулатора и да я сложиш в 01:00 ч. Не съм срещнал някой да е намерил друго решение за сега. Има разни статии, че има някакъв проблем в софтуера и август месец щял да се оправи от самосебе си. Дали е така? Ще видим 😁  За проблема с радиото - не мога да кажа нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корекция на проблема с часовника на малкия дисплей: оказа се че и на навигацията от опцията "clock adjustment" при сверяване, часовника не помръдва, т. е. нито на навигацията, нито горе. Някакви идеи? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 1 час напред ли е?

Ако да, на 27.03 ще местим часовниците в държавата с час напред и ще се напаснат нещата без мъка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, часовника на навигацията си стои толкова колкото съм го задал и не помръдва. А този горе на малкия дисплей е винаги на 1:00 часа при стартиране на колата. 

  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...