Jump to content
Hondamaniq

проблем с превключването от бензин на газ

Recommended Posts

Колеги помогнете имам проблем когато карам на газ и реша да сменя на бензин колата забива муцуната и не иска да върви и изгася , не пали на бензин моля помогнете мотора е 1,5 90 коня .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята предишна кола така правеше,. Като мина от газ на бензин и влиза в авариен режим и неиска да вдигне пожече от 3000об.

В случая ако неискаш да забива гасиш колата,даваш на контакт,прехвърляш я на газ и палиш.

Но щом не пали на бензин може да имаш проблем и с горивната помпа,или главното реле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз имам същия проблем със Д15Б2 но успях да намеря временно решение. Като минаваш от газ на бензин просто изгаси колата и я запали на бензин. Поне при мен става. Малеее благодаря ти за твмата, току що като прочетох коментара на "Янушев" осъзнах защо моята не е искала да вдига повече от 125км/ч на бензин щото тогава си карах на газ и обърнах на бензин и явно на 125км/ч = 3000об/мин. Моля сподели все пак ако намериш някакво решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен инжекторите бяха запушени  и нямаха уплътнения сменихме уплътненията почистихме инжекторите и се оправи  . Но ми светеше чека на таблото беше вкарана в сервизен режим и на 3,500 прекъсвач на всяка скорост премахнахме грешката и колата върви стабилно на бензин и на газ .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се прави при карбуратори и само от бензин на газ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...