Jump to content
HR-V Фен

Потегляне с превъртане на предни гуми-колко?

Recommended Posts

Колеги, много ме мъчи един въпрос: Аджеба трябва ли да превъртат предните гуми (и колко оборота) при потегляне с "мръсна" газ на HR-V 4х4?   Правя проби от които нищо не мога да разбера - тръгвам от място с много газ на асвалт, черен път, пясък дори и предните гуми превъртат та се палят, ама задите като че ли нищо не правят... поне аз не мога да забележа да се тормозят! Ако обаче навия пълен ляв(или десен) и повторя опражнението осещам че задния мост като че ли започва да работи... Според мен има нещо нередно в тая работа! Би трябвало още щом превърти някое от предните колела и веднага да се предаде движение и към задния мост, нали така??! Споделете моля как сте вие...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee, никой ли не знае дали е нормално да ти буксуват предните гуми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На четвърт оборот превъртане ня предните, трябва дя тръгнат задните ако всичко ти е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На четвърт оборот превъртане ня предните, трябва дя тръгнат задните ако всичко ти е наред

Това е вече нещо! За съжаление обаче аз си мисля че моите превъртат доста повече...

И каква може да е причината?

Как мога да направя сигурна диагностика?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностиката е точно на асфалт с много газ.След първоначалното пропищяване,следва удар в гърба и колата хуква,след което задното разцепва.Трудно е да се каже ,колко превъртат гумите ,докато поемат задните,но е някъде около половин секунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...