Jump to content
AtanasovR

ОПИТ ЗА КРАЖБА !

Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем преди няколко дни ми разбиха колата не са успели да я запалят но за сметка на това има доста поразии които са направили.

Разбити са ключалките и  на вратата и на запалването. но по лошото е ,че са ми счупили платката която е около ключалката за запалването и липсва имобилайзера. Въпросът ми е какво се прави в тази ситуация?

Ако взема друг имобилайзер от същата кола(модел година двигател) ли трябва да търся. Може ли да се обучи колата да го разпознава ?

Трябва ли да се сменят ключовете ? Казаха ми че след като липсва имобилайзера могат да си направят ключ и да го настроят да работи за същата кола.  В момента колата не пали иначе алармата работи отключва и заключва . Моля който има представа да пише. Дайте съвет към кой мога да се обърна за решаването на въпроса. Колата е АКОРД 2,4 2007г.

 

Благодаря ви предварително !

Редактирано от AtanasovR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате каско, нали?

Аз първо бих задала въпрос на застрахователя си.

Но не на тези, които правят огледи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той кода доколкото знам е в главния комп на колата ,имобилайзера върви заедно с компа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не са ти взели имобилайзера, а само датчика, който ти разпознава чипа в ключа. Можеш да сложиш друг датчик от какъвто и да е Акорд от 2003 до 2007 г. Няма да има нужда нито от настройки, нито от разпознаване. Така мисля аз, ако греша, нека някой да ме поправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...