Jump to content
jungles

Относно смяна и съвет за марка съеденител !?

Recommended Posts

Здравейте колеги 

 

Имам сивик англичанка д14а8 1.4 is 98 , ще сменя съединителят и нещо много криминално ми се струва по тези магазини за авто части.

Предлагат ми EXEDY  на 153 за мен , казват че е японско но се чудя да не е някакво менте. Имам оферта и за англиски вариант ( не се знае марка но е по скъп от EXEDITO )

Точно това ми е интересно , гледам из нета комплекти EXEDYпо 350 лв ?! 

Ако някои е взима от Косер ЕXEDY да сподели наблюдения

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в OLX-са има на valeo  и  т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ОЛХ-а има много мишоци ,такова нещо не взимай от там .Иди в някой истински магазин и обсъдете нещата на място ,що не сложиш някой LUK .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми смени оригиналния съединител с комплект от LUK и във сервиза казаха, че били идентични. До колкото знам LUK са читави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колко ви искат за монтажа ? Моя съединител е за смяна и в един сервиз ми казаха около 400 лв за съединителя ( не питах за марка ) + монтаж и ми се видяха много и се отказах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 100лв е труда за смяна на съединителя-свяля се скоростната кутия .Зависи и дали купуваш частите чрез сервиза -на тях им правят отстъпки ,оттам и по малко ти казват за труда ,но така или иначе е около 100лв труда.Не купувай най -евтиния ти предложен комплект ,купи нещо междинно ,аз съм със  зеленото валео вече 2 години нямам грижи,внимавай щото има валео менте сбирщайн комплект.Карам из града като на писта ,но съединителя не е правил проблеми засега .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...