Jump to content
F18 Hornet

Най-бързия , лудия , гениалния

Recommended Posts

Аертон в Монако '90- таНастръхвам / не от страх / като гледам тва. :tease: Този човек е в рая - сигурен съм - и сега ми се насълзяват очите ,като си спомня Имола 94 .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

невероятен , неповторим и незабравим :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tease: наистина беше велик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tease:;):Dа какво пише на волана му, а :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Господи какъв пилот :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Историята ще запомни този човек за вечни времена като един гениален пилот, и изключителен човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

То просто не съсществуват такива думи с които може да се опише таланта и съчитанието между кола и пилот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Най-големия пилот,когато загина аз плаках....Тогава съм бил на около 12,главата ми изобщо не е разбирала от пилоти,писти,отбори или хонди.Връстниците ми се 4удеха какво толкова е станало-някой си Сена,някаква Формула.Карма.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия пилот,когато загина аз плаках....

И аз .... Тази тема даже ме разчувства доста неочаквано в предвид колко време е минало и колко съм бил малък и аз .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още си спомням онази неделя,катастрофата и хеликоптерите.Цялата суматоха около колата,вси4ките доктори и санитари които се 4удеха как да го извадят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ayrton described in detail an odd feeling that he got during his qualifying laps. His experience when qualifying for the 1988 Monaco GP for example he described as being in a tunnel or dreamlike state:"...the last qualifying session. I was already on pole, then by half a second and then one second and I just kept going. Suddenly I was nearly two seconds faster than anybody else, including my team mate with the same car. And suddenly I realised that I was no longer driving the car consciously. I was driving it by a kind of instinct, only I was in a different dimension. It was like I was in a tunnel. Not only the tunnel under the hotel but the whole circuit was a tunnel. I was just going and going, more and more and more and more. I was way over the limit but still able to find even more. "Then suddenly something just kicked me. I kind of woke up and realised that I was in a different atmosphere than you normally are. My immediate reaction was to back off, slow down. I drove slowly back to the pits and I didn't want to go out any more that day. It frightened me because I was well beyond my conscious understanding. It happens rarely but I keep these experiences very much alive inside me because it is something that is important for self-preservation." No comment..."Being second is to be the first of the ones who lose."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:worthy::Dа какво пише на волана му, а :)

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята ще запомни този човек за вечни времена като един гениален пилот, и изключителен човек.

Жалко е че загина един от най-великите пилоти!Иска ми се да беше жив да натрие носа на един измислен(поне 94 и 95год.) "шампион"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

невероятна снимка.

която казва абсолютно всичко!

Публикувано изображение

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

има го същото филмче ,но с коментар относно тази класификационна обиколка.....Сена е пръв по време с почти 0.5 секунди пред втория въпреки колата която настигна и го забави около цяла секунда.....просто няма втори като него-1.5 секунди пред 2-рия класиран в стартовата решетка.класи,класи над всички останали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

Да наистина голямо каране. Аз не се интересувам много от формула ,но ми прави впечетление че 90-та са били със скорости ръгачки,а волана е направо все едно си гледам оригиналния на ЦРХ-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, наистина беше един ВЕЛИК пилот и смятам, че ще си остане такъв! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

НЕЗАБРАВИМ! За мен лично не може да има друг пилот във Ф1 след него! Онази неделя и аз плаках :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е най-великия пилот на планетата,който някога е съществувал.Един наистина уникален човек,който завихаги ще остане в историята на най-добрите пилоти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Освен в историята ще остане и ЗАВИНАГИ В СЪРЦАТА НИ!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след "онази" мрачна неделя не съм гледал формула 1.СЕНА Е ВЕЛИК!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото днес щеше да навърши 47 години ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото днес щеше да навърши 47 години ...

най-великия :) , мир на праха му. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...