Jump to content
lioliaka

Молба за помощ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, колеги,

 

съжалявам, че трябва да отворя нова тема и все пак тук ми се стори най-неангажиращо. Иска ми се да си намеря Honda CR-V между 1998-2001 година поради ограничение в семейния бюджет. В тази връзка, като по-запознати от мен, бихте ли били така добри да ми разкажете повече за плюсовете и минусите на автомобила и разбира се, ако пък знаете дали някой продава читав такъв - много бих се радвал да ме запознаете и с тази опция!? :) 

Благодаря предварително - силно се надявам на помощ и полезни отговори :)

Редактирано от lioliaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в следващите дни започвам да гледам коли, изкарал съм всички в Пловдив и София в една екселска таблица и горе долу за 1-2 дни трябва да ги разгледам всички. Може ли все пак някой да ми даде съвет какво трябва да гледам най-вече ;) И мнение за автомобила?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ползвател на въпросния автомобил вече 5 години,проблемите които са възникнали бяха от задния диференциал ( виене ) и нищо друго(маслото трябваше да се смени).. Похарчва малко (0.500) масълце (128кс),други проблеми съм нямал * изминати около 100 000 км. Ръждичката е често срещана макар че има здрава ламарина.. Обичайно гледай за пушаци от ауспуха,ръжди по веждите,износени спирачни дискове, външни забележки  и дали работи всяка една екстра ( от климатик до стопчето за мъгла ) Успех в търсенето! 
**Бих казал корава машина 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста търсене си купих втора генерация 09/2002.. с времето вдигнахме бюджета доста.. ако може да ми бъдеш полезен с отговор на въпросите ми тук ще бъда много щастлив... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=100092&do=findComment&comment=1057451469

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...