Jump to content
revenue

Къде правите дубликат на ключовете - София?

Recommended Posts

Проблема е банален. Трябва да правя дубликат на ключът.

Къде в София си правите дубликат? Ако работят в събота ще е доста полезно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква кола говорим? Има ли имобилайзер? дай повече инфо. Ако не се лъжа не трябва ли от представителството да ти изкарат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Преди време ми се наложи да правя същата процедура.

Имам наличен червеният (сервизен) ключ. Купих си оригинален ключ за моята генерация с имобилайзер в него, нарязаха го механично (на практика във всяко ключарско ателие) и с него отидох в Бултрако. Там за сумата от около 40 лева направиха "препрограмиране" на имобилайзера - изтриват всички налични ключове и ги програмират/добавят отново към имобилайзера (дават се всички ключове заедно с новият разбира се). Тази процедура става заедно с червеният (сервизният) ключ. Ако той липсва- процедурата става доста по- скъпа. Оригинален ключ/заготовка според модела Хонда може да се купи/намери и от "нета", и от Бултрако.

Поздрави 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Сивик англичанка фейс 97г.,1.5 ,с имобилайзер е,и имам и червен ключ,но не съм го ползвал при правенето на друг.От черния ми направиха дубликат и му сложиха някакво малко нещо вътре,чип ли,що ли.Всичко общо 35лв.,тук в Перник.Така че става и без червен ключ при мен,предполагам и при другите модели сивик от тези години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Civic 8 бензин. Малко съм забравил да го напиша :)

 

Иначе до колкото знам е около 150 лв да се изготви дубликат на ключът. Просто ми трябва читаво местенце което работи уикенда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...