Jump to content
darius

Предупреждение за КАТ

Предупреждението за КАТ с присветване!  

149 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Напоследък забелязвам,че много малко шофьори ме предупреждават за катаджийски засади....Явно предпочитат да се хващат бясно каращите.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hahy

Разбирасе че светкам , само дето ми е чупен ключа и тая зима ми беше малко невъзможно :D НО или бът винаги го прайм :D Даже и на Фолксщайгените ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

ахахаах така трябва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©


Ми то тряа да си пълно говедо да не присветнеш :D

пс Като гледам вече има едно такова, гласувало :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немой с лошо към закона моляте :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ги подминеш на Дружба да речем и присветнеш на идващите веднага след това нали ше те видят и могат да те подгонят (само те ще знаят с какъв повод)...Във всички останали случаи святкам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светкам единствено на места където са се заложили , за да правят мръсно , на места където пътя позволява къде къде по-висока скорост , а те лумнали знак 40 или нещо от сорта :D Примерно на разширението на магистралата където е летището , или преди където беше разширението на Младост 5 !!! В градски условия където пътя не позволява високи скорости , а някой се е засилил или минават на червено и подобни нарушения не светкам , има си правила редно е да се спазват и в града най-често не светкам защото има сумати лайнари дето карат пили , без актуални документи ( гражданска или минат преглед и т.н. ) . На извънградски път , към морето , винаги светкам , там си е мъка да се влачиш просто с 90 км/ч :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

съгласен - у Овча купел нема знак - значи 50, и кво да светкам на говедото отсреща дето се юри с над 90 - а е излезъл некой заблуден пешеходец, я е станал на кайма.но извънградско си е друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

святкам само на извънградски маршрути, защото 99,999% от шофъорте караме винаги с превишена скорост , и тъпо да те спрат катаджии скрити зад някой храст, които не правят нищо друго освен да си пълнят кесията. Просто не е това начина да се осигури безопастност на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls
Отговорено (Редактирано)

...Забележка: Мнението не е на брат ми дето повечето го познават (Пламен), ама понеже говедото влиза с моя акаунт няма как да се различи. Сигурен съм че той мисли точно обратното, ама този път го изпреварих :D.

:D Що бе аз оня ден се запознах с него-не е лошо момчето.Много точен изглежда даже. ;) Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho
Мда, аз гласувах НЕ.

Понеже последната 1 година прекарах шофирайки в California, може малко мозъка ми още да е промит :D.

Но както и да е. Има си закони - трябва да се спазват.

 

Съгласете се че да караш с 170-180 при ограничение 90 не е много умна идея или в града с 100+ при ограничение 50.

 

Лошото е че в БГ няма писти (или поне много) където да си избиеш агресията и искаш не ис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

На извънградско светкам , както и в града когато куките дебнат подло. Но на разни изроди , взели на баща си колата и им личи че изобщо не могат да карат само настискат газта - не !. Вярно е - трябва да се спазват правилата , аз лично си позволявам да карам бързо само където съм минавал много пъти и знам добре дали минават пешеходци и т.н.Макар ,че напоследък го давам с пенсионерската ,че не ми останаха точки де*а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Asenski

Аз лично не пропускам да светна но когато съм извън градско.А ако направя опит да присветна на някой в града той ми маха с ръка все едно ме познава :):):D и ми е най-добрия приятел за това не присветввам в града. ;) П.С.Но на мен и извън градско,градско или където и да е не ми светкат и по този начин попаднах на двама НОВОЗАГОРСКИ ПОЛИЦАИ това лято и олекнах с 50лв.А бях заковал на 120км/ч обаче не на магистрала и единият направо си ми поиска 50лв.А аз и нямах други банкноти.Е имах ама не вървеше да му дам 5лв :D:D:D:P:P:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който кара с превишена скорост, нека има достойнството да си носи отговорността :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не пропускам да светна но когато съм извън градско.А ако направя опит да присветна на някой в града той ми маха с ръка все едно ме познава :D:D:D и ми е най-добрия приятел за това не присветввам в града. :D П.С.Но на мен и извън градско,градско или където и да е не ми светкат и по този начин попаднах на двама НОВОЗАГОРСКИ ПОЛИЦАИ това лято и олекнах с 50лв.А бях заковал на 120км/ч обаче не на магистрала и единият направо си ми поиска 50лв.А аз и нямах други банкноти.Е имах ама не вървеше да му дам 5лв :):):):):):P:P;)

Аз съм от Н.Загора .. карал си градско с тази скорост ;) има пешеходци все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде стига сте се правили на божи кравички всеки е карал с привешена скорост :) .разбира се че трябва да си сигнализираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dantes

При извънградски условия сигнализирам,а в градски условия сигнализирам при случаи в рамките на нормалното(са ако куките са накви чакалъци разбира се щото тая игричка на котки и мишки ми е много скапана история).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Бих го правил и го правя от 4иста колегиалност,но съм съгласен 4е не е правилно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D

Бих го правил и го правя от 4иста колегиалност,но съм съгласен 4е не е правилно. :)

И аз. И после си задавам въпроса дали този отсреща няма да намали за 2-3 км, а после да отнесе някой на следващата пешеходна пътека. Не ми се мисли как бих се чувствал. И изобщо въпросът си е шибан отвсякъде.Май е по-добре да не го правя а? Всеки да си отговаря за постъпките. Абе ...ба ли мама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За присветването извън града за мен е задължително поради абсурдността на закона за движение по пътищата измислен от полу-идити полу-олигофрени да не говорим за знаците, светофарите и маркировака по пътищата са от втората световна война когато колите са развивали завидните 45км/ч и спирачна систена по-слаба от на велосипед няма такъв абсурд да ме спрат на магистрала с 60км/ч за превишена скорост от 20км/ч е как ви се струва реално ли е това то по-удобно е да сляза да я бутам отколкото да карам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иам различни ситуации и не може да се каже твърдо дали трябва да се святка или не, святкам си винаги когато скороста е превишена в разумни граници, то за това при ПТП следователия ти казва карал си с "несъобразена" скорост, което не означава превишена, може дори да си карал под ограничението и пак да си създал опасна ситуация!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Във връзка с темата се сетих за едно пътуване в Турция.Бях смаян какъв респект имат всички от полицията.Веднъж ми присветваха и правеха знаци да намаля (въпреки, че карах абсолютно по правилата) в продължение на 20 км докато стигна до полицаите.Иначе и аз забелязван тенденцията в БГ да не се предупреждава.Аз съм ЗА предупреждаването. Не мисля, че човек кара опасно или не заради присветването.А за избиването на агресията на писта съм съгласен - ако не щеш да си трошиш колата карай картинг.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами докато им давате пари ще продължават да искат :D Аз никога не давам и гледам в земята виновно. А понеже тях ги мързи зверски ме пускат без акт. Просто трябва чаровна усмивка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами докато им давате пари ще продължават да искат :D Аз никога не давам и гледам в земята виновно. А понеже тях ги мързи зверски ме пускат без акт. Просто трябва чаровна усмивка. :)

колкото по платежоспособен започваш да изглеждаш , толкова по-малко минава тоя номер :D и аз минавам така все-още понякога и не им давам пари никога , но талона изтънява все-повече :D а в софия могат да те хванат за нещо от сорта на това че си заобиколил паркирала кола през трамвайната релса ! ( и това доживях)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...