Jump to content
DragooNArT

Покупка на ЦР-В 1ва ген

Recommended Posts

Здравейте,

Оглеждам се за цр-в 1ва генерация след фейслифта,гледах няколко коли и сега мисля да ходя да видя и тази http://www.cars.bg/c1201935. Някой виждал ли я е/знае ли нещо за нея? Говорих с човека каза, че я е купил от друг човек от българкия който я е карал около 100тина хиляди км. Каза, че погорявала малко масълце и имала малко ръждичка по задните вежди, но все пак ми се струва по истинска от горублянските?

Поздрави,
Николай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кутията ти е пълна,исках да ти пиша.Изчисти си кутията и ми пиши.
За да не съм офф - има добра кола за оглед ,която мога да ти предложа.

В софия предната седмица гледахме ЦРВ-та и бяха пълна скръб всички,включително и по-новите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това CR-V беше на колега от форума, който я продаде преди няколко месеца. Ето заключената вече обява http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=96465

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките изглежда добре за парите си, свържи се с колегата, дето я е продавал чрез форума и го питай по-подробно него за състоянието на колицата. За горенето на масло - то май на всички хонди им е заложено генетично  :). Само да не е в промишлени количества де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах на колегата който я е продал в форума, но уви бях неприятно отсвирен :/ Колегата просто си каза "Не ме занимавай, нормална кола, питай тоя дето я продава" и това беше.. Сега ще я гледам след полвин час, да видим в какво състояние е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса колата, от лявата страна като отвориш задната врата долния ръб точно до пластмасовия праг се разпадаше, той целия праг се разпадаше от зад напред, задните вежди бяха мацани с "нещо" и естествено от доло бяха смърт.От другата страна беше малко по добре, но там пък прага се разпадаше в средата и като цяло беше доста поръждясала от доло. Двигателя имаше теч на масло между главата и блока(точно под колекторите),тапицерията на тавана вътре е на петна(може би от цигарен дим?). Общо взето това е което видях.

Поздрави,
Николай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега.

Както ти каза Honda Explorer, тази кола се продаваше преди 3-4 месеца от човека, който те е отсвирил по телефона. И аз имах интерес тогава, но не направих никаква крачка за оглед или нещо подобно. В крайна сметка новия собственик прекалено бързо иска да се отърве от нея.

 

Без коментар...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой да не си я купи тая гробница.. колегата който е я продал от форума.. пребоядисан ръждилник е продал на човека, а той ся търси следващия слепец да се хвърли и после да се чуди какво да го прави :/ аман от тарикати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, Вие какво очаквате за тази цена, тя 6000-6300 върви по автокъщите без регистрация, вие искате за 7 бона да я вземете регистрирана, перфектна и с газ. Ми аз на моята и искам 9 бона, защото знам какво продавам, който иска тънкана да оглежда гробници....

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е баш така, аз намерих не изгнило цр-в от автокъща за 5, просто не ми се занимава с оправяне на проблемите му(стандартните болежки на необслужена италянска кола) и исках да си намеря някое за 7-7.5 което е подобно на това, но с решени поне част от тях. Един колега наскоро продаваше точно такова, но го продаде на негов приятел, а цената която му искаше беше 6600, кой луд би си земал за 7к изгнила кола с видимо губещ масло двигател?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, но като я пуснах колата за 9 бона се скъсаха да ми звънят, като написах какво има по нея и все ми казваха, че не можели да си намерят свястна, накрая ми досвидя и я смъкнах :)))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, но като я пуснах колата за 9 бона се скъсаха да ми звънят, като написах какво има по нея и все ми казваха, че не можели да си намерят свястна, накрая ми досвидя и я смъкнах :)))

Сигурно сте от Плевен и чаках да ми се обадите един месец за да видя колата. Е, останах си с чакането! Дано поне да сте оздравяли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз си купих италянче ЦРВ без удари, без грам ръжда и с газов инжекцион на Stargas за 3800лв :) Естествено има доста външни  забележки,но нищо фрапиращо,малко надрана боя, две брони за пребоядисване и т.н. Постепенно ще го вкарам във форма,като приоритет са ми двигателя и ходовата част! Парите които ще се налеят в колицата няма да са малко,но поне ще знам че всичко ми е наред :)

Отвреме навреме изкачат доста добри оферти,просто си иска търсене и търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик:
Моето търсене на цр-в пркилючи със Субару.Метнах форестър 99 година турбо автоматик. За 7.5 я вземах с сменени гарнитури и сегменти и напълно обслужена преди 30хил. км. с газ и чисто нови гуми + 1 няколко резервни чарколяка. При оглед в сервиза единственото което можаха да му поставят като диагноза беше рециклиране на няколко карета и маншонче на рейката.

Поздрави,
Николай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...