Jump to content
kebappa

Заден тампон за вдигателя

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравеите колеги

Скъсан ми е въпросният тампон .Разрових се в нета но мамерих само една фирма да го предлага и то на 115 лева. Не е проблем цената но обичам да имам избор .

Тампона е позиция 2  с оригинален номер 50810-S6A-013

 

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=16883&nplgrp=6&cmodnamepc=CIVIC&xcardr=5&dmodyr=2001&carea=KG&ctrsmtyp=5MT&xgrade=1.6ES&nplblk=B__4700

 

 

Някой може ли да помогне ?

Утре и в хонда ще звънна да видя какво ще предложат и те .

Редактирано от kebappa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма го моят тампон там . Толкова ли е трудно с частите за хонда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е с тампоните на двигателя. Предния при дизела например е само оригинален и е 230 лв.

Редактирано от kotarankat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сигурен ли си че е скъсал този тампон,предния успокоителния вярно се къса и струва 250 кинта ,страничния масления до абс модула и той се къса ,ама задния не знам да се е скъсал на някой досега.Моя мотор е същия като твоя!Какво прави колата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При премиваване от 3 на 2 и пускане на съединителя се чува едно изпукване.След престои при потегляне на задна пак изпуква. Маистора ми влезе в канала а аз припомпвах колата. Каза че задния тямпон е заменал и двигателя много се мятя в коша. Чукването (еднократно е) идвало от там . Има риск да скапя другите тампони ако не оправя този. За 60 лива ми намери талпон . Няма какво да се циганя.ще го сменя като пристигне пак щи видим какво ще стане

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че за 60 лв няма кво да му мислиш -той мисля че прилича на предния който е отдолу радиатора.Задния е скъсан-предния здрав ли е ,пиши каква е хавата след смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Придният е здрав . Задния е прокъсан а не скъсан нацяло, но е напълно достатъчно за да се смени по моите критерии. Тези дни трябва да доиде новия тампон. Ще пиша задължително след смяната .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица установих че и моя задния е скъсан ,днес пристигна и го смених ,това е третия тампон на мотора който сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kebapa,при тебе как е хавата след смяната ?Аз забелязах че го няма прилашкването при превключването на 1-2-3 скорост.Моя тампон е ямато някъв за 100лева ,пластмасов корпус като оригинала ,за 20 кинта ми го смениха ,не посмях сам че отдолу е едното гърне и малко чалъм и инструмент трябва .Предния отдолу радиятора дето ми дойде от щатите преди две години сам го смених и при натягането викам още малко и счупих си тресчотката за 40 кинта -трябаше лоста да сложа ама......та стана де илия на кирия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...