Jump to content
Knoxville

Технически преглед

Recommended Posts

Здравейте, колеги, въпросът ми е ако сега отида да прекарам колата на технически преглед, дали ще ми искат бележка за платен данък за тази година?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако миналата година е плащан и предишните години мисля че не.Все пак данъка за тази година можеш да си го платиш до края на годината.

Но за по сигурно отиди до някой пункт където правят ГТП и попитай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисля, че трябва да имаш. Въпреки че на мен не ми искаха. Общо взето голяма пародия: спирачки предни/задни, дай да измерим газовете, дай 50 лв и бягай.

Редактирано от Imst

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 лв. Бележка за платен данък, казаха, че може и за предходната година. Нищо не съм давал, никакви спирачки, оставих я на входа и си я прибрах от изхода. Разбира се, наблюдавах цялата процедура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате платени данъци отивате в easypay и превеждате няква минимална сума 10-15лв за плащане на данък.След като отидете на преглед хората там ви искат единствено бележка за платен данък,а вие вече я имате.Вдействителност на кой са преведени парите не се знае,важното е че сте минали на преглед (за хората които не са си прехварляли колата).Иначе не се задължава да е платен за тази година,а предходната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако нямате платени данъци отивате в easypay и превеждате няква минимална сума 10-15лв за плащане на данък.След като отидете на преглед хората там ви искат единствено бележка за платен данък,а вие вече я имате.Вдействителност на кой са преведени парите не се знае,важното е че сте минали на преглед (за хората които не са си прехварляли колата).Иначе не се задължава да е платен за тази година,а предходната.

Това не минава навсякъде. По принцип когато си платил по банков път, искат мокър печат от общината на бележката. Така, че някъде все още минава номера, но е въпрос на време. Затяга се положението...

Редактирано от kickata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате платени данъци отивате в easypay и превеждате няква минимална сума 10-15лв за плащане на данък.След като отидете на преглед хората там ви искат единствено бележка за платен данък,а вие вече я имате.Вдействителност на кой са преведени парите не се знае,важното е че сте минали на преглед (за хората които не са си прехварляли колата).Иначе не се задължава да е платен за тази година,а предходната.

Вече не става от тази година... минимума е - половината данък :) Казвам го като горд собственик, чийто данък е 200+ :) Иначе прегледа си беше от - до:

Спирачки - предни и задни,

Всички светлини,

Колани,

Газове,

Номер на двигател дали съвпада по талон...

 

30 минути си заминаха :) после още 10-15 да оправят документите и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен прегледа мина по същия начин като колегата над мен. Минах преди 2 седмици. Искаха всички документи, гледаха спирачки - предни, задни, ръчна, всички светлини, клаксон, колани, отвътре я гледаха нещо не знам какво тоз единия чукна на въздушната възглавница на пасажера, окачване гледаха, газове.

 

За около 35-40 мин минах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...