Jump to content

Recommended Posts

Манията хонда ме докара дотам, че да започна годината с 4 коли в движение, но физически успявам да карам не повече от две и то с помощта на баща ми, който покрай мен се превърна също във фен :) Това наложи бракуването на изгнилия ми любим сивик седан(първата ми хонда), тъй като и челното му стъкло се пукна от самосебе си(случи се началото на април тъкмо след минат годишен преглед), а беше сменяно в Кобра Плевен преди 6г. с ново изглежда толкова им е живота :) на неоригиналните стъкла с бг монтаж. В обявата пускам части от сивика и такива от другите хонди акумулаторите примерно, защото ще ги скапя от седене и две винетки успях да сваля :) На всичките налепих в началото на годината и не съм мислил. че ще се докарам до това "болестно" състояние, което започвам да осъзнавам вече. За момента това съм докарал в София, всичко останало е на 20км от Плевен заедно с цял неотварян двигател D15B2 на 277 000km от тях 60 000км съм навъртял аз за 6г. Сменяни сегменти, основни и биелни лагери, гумички на клапани преди 6г. Към момента единствения му проблем е че пълни свещите на 1ви и 3ти цилиндър с масло, периодично си ги чистех и е каран така и не съм сменял гарнитура на капака. Каран само на бензин.

 

снимки на всички части има ТУК

 

 

 

- три перфектни акумулатора Starline 45Ah, 400A (на 1г, малък е, но не тесен и става за сивици с малко компромиси) цена 50лв,  Монбат 55ah, 450A(на 3г.) цена 60лв, Yassa с око 55ah, 420A(на 3г.) цена 70лв

 

- неотварян двигател Д15Б2 не е в София, може да се види на 20км от Плевен цена 200лв

 

- скоростна кутия S20 с ромолящ лагер на първичния вал, така си я карам от 6г :)цена 50лв(мога да я докарам до София само след капаро, защото така съм разкарвал части до тук, вярвайки само на мъжката дума и хората не са си ги взимали)

 

- работещо делко с нова капачка цена 50лв

 

- чисто нов палец за делко, така си остана немонтиран цена 10лв

 

- работещ стартер цена 40лв имам и един с който колата "цъкаше" цена за него 20лв

 

- два здрави предни амортисьора, но и двете пружини са скъсани и за смяна цена 30лв брой или 50лв за двата

 

- две вилици за амортисьори 15лв за брой или 20лв за двете

 

- перфектен клеморед с кормилният прът и патрон с един ключ цена 50лв

 

- перфектни полуоски със здрави карета и здрави маншони - цена 60лв за брой или двете заедно за 100лв

 

- хидравлична рейка в перфектно състояние без течове, рециклирана е преди 6г. за скромните 300лв, само единия маншон е на мястото си, другия не е бил скъсан, а просто го свалих, защото ми трябваше за другия сивик :)   цена 100лв  

 

- перфектен воден радиатор с перфектна пита зареден е веднъж с антифриз преди 4г. когато го купих нов и е каран така до момента когато го източих, чист е и няма отлагания в него цена 65лв 

 

- перфектни механични огледала само лявото(шофьорското) е оригинално на Хонда цена 30лв за брой или 50лв за двете

 

- перфектни фарове с подарък мигачи с леки забележки по захващането им - цена 30лв за брой или 50лв за двата(купувал съм ги нови преди 4г.)

 

- Door lock control  Mitsuba RK-0242  цена 15лв

 

- два броя управления(шофьорските бутони) за 4те ел стъкла едното е перфектно, на второто някои бутони не работеха затова съм го сменял, давам и бутона за ел стъклата на пасажера  цена15лв за всичко

 

- перфектни лостчета за фарове и за чистачки цена 20лв за брой или 30лв за двете

 

- гумена тръба на интейка със едната скоба -абсолютно здрава цена 15лв

 

- филтърна кутия  цена 10лв

 

- два комплекта работещи кабели за свещи от D15B2( на някои от кабелите липзват гумените уплътнения, в които влиза свещта) цена 20лв за комплект или 30лв за двата комплекта заедно

 

- два подглавника за предните седалки от черния салон единия е здрав, втория леко се е разкривил и двата са се поразшили отдолу могат да се видят на снимките в албума снимано е подробно цена 15лв за двата

 

Имам две годишни винетки, едната се отлепи перфектно, а другата със забележки, от серийния номер се виждат само последните 3 цифри и баркода наполовина се зацапа, както и на тази не можах да намеря нейния отрязък и е с отрязък от друга винетка, първата която се отлепи перфектно е с нейния си отрязък. За двете заедно търся 67лв, поотделно за тази със забележките 30лв, а за перфектната 45лв На снимката се виждат забележките

 

- заден спойлер с работещ трети стоп сивик седан - забележки опадал лак и два скъсани болта от захващането в него цена 30лв

 

- заден спойлер от прелюд 4та цена 50лв

 

Частите могат да се видят в София, Белите Брези.

За връзка ЛС

0889 622 629

Георги

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете винетки и делкото са продадени. Всичко останало е налично в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За морето пътуват: хидравличната рейка, двата фара, радиатора и палеца. Цената на Монбат и Yuassa акумулаторите е по 60лв броя. Starline-a го свалям от продажба. Всичко останало налично.

 

Добавям два предни спирачни апарата от Сивик D15B2 в прекрасно състояние, не задържат и всички маншони са здрави цена 30лв за двата

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от eduarrd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадено до момента: Делко, дясна (къса) полуоска, хидравличната рейка, двата фара, радиатора и палеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са и двата подглавника на предните седалки и двата предни спирачни апарата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям за продажба:

 

2 броя перфектни моторчета на чистачките: 20лв за брой

 

перфектна горна помпа съединител заедно с резервоарчето цена 30лв

 

перфектно серво с главен спирачен цилиндър и резервоарче цена 50лв или отделно 30лв серво и 30лв цилиндър

 

DSC_0026_zpsoz8up3x6.jpg

 

основа за предна броня в много добро състояние купувал съм я нова преди 6г. цена 30лв

DSC_0029_zps5qpscqqj.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...