Jump to content
zixin

Преминаване на дискови от барабанни спирачки

Recommended Posts

100 % има тема във форума как да го направя но не я намирам. Ако може някой да ми прати линки към темата или да ми каже какво е нужно да се направи за да работят адекватно спирачките. Ясно ми е че ми трябват шенкели за дискове но всичко друго пасва ли на тези шенкели, амортисьори носачи спирачни тръбички жила на ръчната. И ориентировъчно колко пари може да струва всичко. Искам да ги сменя защото ми писна от тези гадни барабани несъгава история са. Извинявам се пак но не намирам информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз преди двайсетина дена слагах дискове отзад, но взех всичко което е на снимките, е верно беше си шестица от тото-то, за 60лв, за двете. и си го боядисах, мисля че има колеги в продавалника дето продават цялото задно окачване с дискове.  А монтажа става адски лесно, за около 2-3 часа. Всичко си пасва, е зависи от каква Хонда са, моите са от Ровър 216 купе, нищо не преправях.

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко четох статия от наш колега в америка там пишеше че е пропоръчително да се смени спирачна помпа и сервото понеже можело да ти пропадне педала и спирачките нямало да са на 100% ефективни, ако не смениш разпределителя задните колела ще спират малко по рано от колкото трябва. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси в полезни технически, пускал съм тема и то на Български ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...