Jump to content
Emicha

Всичко за CR-V 2г. (2003г.-2006г.)

Recommended Posts

За колегата, че не е намерил никаква информация по въпроса:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95180

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=101876

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97510

 

и др.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата, че не е намерил никаква информация по въпроса:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95180

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=101876

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97510

 

и др.

Благодаря, пуснах запитване до Бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го подмениха безплатно в Бултрако Варна след като се регистрирах на страницата им. Опа изпреварили са ме

Редактирано от ivo_shogun

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Извинявам се ако не е за тук. 

Търся ръководство на български език за CRV 2006 г. 
Благодаря Ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За колегата, че не е намерил никаква информация по въпроса:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95180

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=101876

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97510

 

и др.

Благодаря, пуснах запитване до Бултрако

 

От Бултрако ми отговориха следното : Здравейте, Г-н ььььь,

След направена проверка вашият автомобил Honda CR-V - VINxxxxxxxx е обект на две сервизни кампании.

Едната кампания е свързана с подмяна на нагнетателя на пасажерската въздушна възглавница, а другата е свързана с проверка на блока на електрическите стъкла за вътрешно късо съединение и следи от намокряне.

Двете кампании са напълно безплатни.

Необходимо е предварително запазване на час за сервиза за изпълнението на кампаниите.

Престоят на автомобила за двете кампании е около 1 час и 30 минути.

Оставам на разположение за допълнителни въпроси.

Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам проблем с шофьорската врата. Когато карам по неравности вратата мърда и чувам уплътнението да скърца.Като сложа пръсти между рамката на вратата и колонката също го усещам мърдането.  Бравата е стегната. Пантата на вратата изглежда добре, но дали не е износена вече. Някой имал ли е подобен проблем ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

За колегата, че не е намерил никаква информация по въпроса:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95180

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=101876

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97510

 

и др.

Благодаря, пуснах запитване до Бултрако

 

От Бултрако ми отговориха следното : Здравейте, Г-н ььььь,

След направена проверка вашият автомобил Honda CR-V - VINxxxxxxxx е обект на две сервизни кампании.

Едната кампания е свързана с подмяна на нагнетателя на пасажерската въздушна възглавница, а другата е свързана с проверка на блока на електрическите стъкла за вътрешно късо съединение и следи от намокряне.

Двете кампании са напълно безплатни.

Необходимо е предварително запазване на час за сервиза за изпълнението на кампаниите.

Престоят на автомобила за двете кампании е около 1 час и 30 минути.

Оставам на разположение за допълнителни въпроси.

Поздрави!

 

Колега, това колко време след регистрацията в сайта им? Че и аз чакакм депеша от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам проблем с шофьорската врата. Когато карам по неравности вратата мърда и чувам уплътнението да скърца.Като сложа пръсти между рамката на вратата и колонката също го усещам мърдането. Бравата е стегната. Пантата на вратата изглежда добре, но дали не е износена вече. Някой имал ли е подобен проблем ?

Нямаш проблем - всички са така.

При едни се усеща повече, при други по-малко.

Намажи уплътнението и няма да скърца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

За колегата, че не е намерил никаква информация по въпроса:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95180

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=101876

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97510

 

и др.

Благодаря, пуснах запитване до Бултрако

 

От Бултрако ми отговориха следното : Здравейте, Г-н ььььь,

След направена проверка вашият автомобил Honda CR-V - VINxxxxxxxx е обект на две сервизни кампании.

Едната кампания е свързана с подмяна на нагнетателя на пасажерската въздушна възглавница, а другата е свързана с проверка на блока на електрическите стъкла за вътрешно късо съединение и следи от намокряне.

Двете кампании са напълно безплатни.

Необходимо е предварително запазване на час за сервиза за изпълнението на кампаниите.

Престоят на автомобила за двете кампании е около 1 час и 30 минути.

Оставам на разположение за допълнителни въпроси.

Поздрави!

 

Колега, това колко време след регистрацията в сайта им? Че и аз чакакм депеша от тях.

 

Отне им по-малко от 5 работни дни. Помолил съм да ми запазят час отново чрез мейла. Тук обаче е тишина вече 7 работни дни....:) Ще видим. Ако не ми пишат и другата седмица ще се обадя. За информация на колегите ще пиша по-късно резултата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с плафона в купето(този над задната седалка)

Той има 3 положения,не свети,свети винаги и третото свети само като се отворят вратите...та с това третото имам 

проблем.До сега не му обръщах внимание(бях го изключил) но при тази тъмница......като затворя вратите плафона остава да свети

слабо!!!!Някакви идеи?Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нанижи по-дебел шлаух на палеца .

Говоря за този палец, който вратата  натиска за да изгасва плафона при затваряне на вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни го разгледах този плафон....може би съм ви подвел!!

Установих че след затваряне на някоя от вратите той светва по слабо и след 1-2 минути гасне.

Ако включа алармата веднага загасва,като я изключа ...светва.Също така ако съм вътре в купето и пъхна контактният ключ също гасне

и обратното,ако го извадя светва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И средния е така, гасне напълно след известно време.

Ако това е било, реално нямаш проблем.

Редактирано от Emicha
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, правилно ли си спомняма че пълна смяна на течността в задния диф е 1.5л ?

т.е. или 2* 1л dps-f или примерно това http://www.coxmotorparts.co.uk/genuine-honda-crv-rear-differential-flushing-kit-p-1204.html?action=add_product&number_of_uploads=0 и да имам за още 1 смяна?

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, при смяна събира около 1 литър.

При нов диф, събира 1,2 литра.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Честита Нова Година!Желая здраве,щастие и късмет на Вас и Вашите семейства!

Имам едно въпросче....направо ме е срам от това което ще питам но се надявам да ме извините.Когато вали дъжд направо нищо не виждам в страничните огледала.Капките по тях + тези по страничните стъкла правят гледането през тях почти невъзможно!!!!!Вие имате ли такъв проблем(може би аз съм нефелен) и ако да как се справяте с него.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има препарати "протъв дъжд", може да разгледаш видео клипове и да си избереш някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тея огледала подгрев нямат ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, Dakota написа:

Има препарати "протъв дъжд", може да разгледаш видео клипове и да си избереш някой.

Аз ползвам Turtle Wax Rain Repellent.Мазах челното и задното стъкло само.Мноо съм доволен!У наше село го има в Практикер и Хоуммакс.

https://www.amazon.de/Turtle-Wax-1830845-ClearVue-Repellent/dp/B0187DS8O6

Относно т.5 от текстовия файл,не съм пръскал с вода.Търках докато се полира джама с хартиена кухненска кърпа!

Turtle wax.txt

Редактирано от ivan_pop

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, dindin написа:

Колега, тея огледала подгрев нямат ли?

Честно да си призная...не знам!!Как да  разбера дали има?

Ще видя и в наше село дали го има Turtle Wax Rain Repellent

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По смътен спомен от предишното ЦРВ (преди фейс) копчето за подгрев не беше на централната конзола за климатроника, ами при копчетата на шофьорската врата (за прозорците и др.). Провери и на двете места все пак.

Ако е там ще е нещо такова:

54074d1448377014-2002-uk-what-does-butto

Но може и да е при централната конзола - заедно с копчето за размразяване на задното стъкло, но се съмнявам при теб да е така:

s-l640.jpg

 

Иначе винаги можеш да извадиш стъклото на страничното огледало и да видиш отдолу има ли аджеба кабели от вратата и клеми на стъклото.

Не мога да си намеря темата по смяната на стъкло от едно време, но ето снимките, виждат се клемите:

http://danikane.snimka.bg/automobiles/honda-crv-wing-mirror.862650.35248141

Свалиш ли го - веднага ще разбереш имаш ли пуснати кабели за подгрева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dindin,прав си,при копчетата на вратата......въобще не съм го видял..досега.Благодаря.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 
от близо месец и аз съм горд собственик на Honda CR-V, 2.2 i-CTDI, N22A2 (2005) 
е... Англичанка е, но аз си я харесвам и си я карам с голям кеф, за информация на тези които тепърва се заглеждат по дясната дирекция, ще изкажа МОЕТО ЛИЧНО мнение на въпроса проблем ли е дясната дирекция у нас,
(Подчертавам отново че това е едно споделено ЛИЧНО МОЕ мнение и не искам да убеждавам когото и да било, какво и от къде да си купи!)
Според моето скромно мнение проблем има но всичко около проблемите се свежда до едно просто нещо, а именно човешкият мозък.
Той е устроен така че да се приспособява към всяко едно неудобство и дискомфорт и да извлича както негативните така и положителните страни, та има си и плюсове и минуси...

1. ИЗПРЕВАРВАНЕ, ами проблем е ако не се спазва дистанция и се предприемат по агресивни маневри
- РЕШЕНИЕ на проблема има, камера в страничното огледало или най добре във фара зад стъклото, виждал съм поставена такава и в горният десен ъгъл на предното стъкло, има огледала за обратно виждане с DVR опция дори и за запис с 4-5 инчови дисплей на цени от 50-200 долара заедно с комплект Камери за отпред и отзад.
Аз лично си карам така без нищо и единственият ми дискомфорт по време на изпреварване е извън града предимно на големи камиони, автобуси и тирове и то не защото са големи, а защото не мога да погледна  от тяхно-дясно понеже винаги карат прибрани плътно в дясно :);) 

2. НЕ мога да подмина неудобството всеки път когато някой трябва да слезе от пасажерската седалка, трябва да предупреждавам да погледнат да не ги отнесе някой в градски условия това е дразнещо признавам
- РЕШЕНИЕ НЯМА!!!

3. СКОРОСТЕН ЛОСТ ОТ ЛЯВО И ПРЕВКЛЮЧВАНЕ С ЛЯВА РЪКА,
Аз по-свикнах точно за 2 дни, а след седмица нямах проблем като се има в предвид, че карах и в обединеното кралство и то по-точно в луницата на Лондон 1-2 и трета зона, което си е широк център, а там и движението е на-опаки и трафика е майчице мила, просто се придържах към правилото (СТОЙ ДО ОСЕВАТА ЛИНИЯ) това за Лондон разбира се,
за България е същото за (ЛЯВА и СРЕДНА) лента, и правилото (ПЛЪТНО ама наистина плътно до тротоара или аварийната по магистралата когато си в дясната лента), ПЛЪТНО защото нямате пасажерско разтояние от ваше дясно, то е в ляво и ако не сте в ПЛЪТНО в дясно настъпвате осевата на лявото платно.
РЕШЕНИЕ 1: АВТОМАТИК
РЕШЕНИЕ 2:  Трябва ви време, както казах човек се приспособява без значение от възрастта, по старите шофьори с навици се учат по бавно, ТОВА не е така те може да имат изградени навици но познават по добре пътната обстановка и опита инстинктивно само им помага, а при начинаещият там няма опит, но от друга страна няма и навик който да му пречи, та каквото за едните такова и за другите.

4. ДА ВЪРТИШ ГЕВРЕКА С ДЯСНАТА РЪКА,
Ето тук за мен беше най тегаво... свикнах за около 15-20 дни като се има в предвид, че преминах ПОЧТИ 3000 КИЛОМЕТРА през Франция, Белгия, Германия, Австрия, Унгария и Румъния през половин България та до Варна, и то в авариен режим заради една излязла букса която в гр. Русе откриха на 20та минута но това е друга тема.

Изводи единствено на база личен опит, (Подчертавам отново че това е едно споделено ЛИЧНО МОЕ мнение и не искам да убеждавам когото и да било какво и от къде да си купи),
НИКОГА повече няма да дам почти още толкова пари за лява дирекция при положение че на половин цена взимам кола от Англия с в пъти по малко изгнили ламарини от Немски, Австрийски Италиански и Швейцарски коли, и поддръжка няколкократно по качествена от Италианска кола,
е... с уговорката разбира се, че ако забогатея някой хубав ден можеби... но в нашата България надали.

Весела нова година, здраве щастие и късмет другото само ще дойде.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да си жив и здрав и късмет с колата.

Аз карам коли с дясна дирекция вече десет години, научих се там в Лондон, на летището ме посрещнаха и ми хвърлиха ключове от Сааб(автоматик) и навигация, с думите оправяй се. До тогава не се бях качвал в Сааб, камоли автоматик, та и с дясна дирекция, отне ми около 15мин., за да намеря къде да пъхна ключа...... Съгласен съм с всичко което си написал, но ми направи впечатление фразата "никога вече скъпа лява", имай предвид, че май до догодина Март месец, ще можем да регистрираме английски коли в България , след това "брекзит"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, zmiata29 said:

Колега, да си жив и здрав и късмет с колата.

Аз карам коли с дясна дирекция вече десет години, научих се там в Лондон, на летището ме посрещнаха и ми хвърлиха ключове от Сааб(автоматик) и навигация, с думите оправяй се. До тогава не се бях качвал в Сааб, камоли автоматик, та и с дясна дирекция, отне ми около 15мин., за да намеря къде да пъхна ключа...... Съгласен съм с всичко което си написал, но ми направи впечатление фразата "никога вече скъпа лява", имай предвид, че май до догодина Март месец, ще можем да регистрираме английски коли в България , след това "брекзит"!

Аз принципно имам английски документи, на мен лично няма да ми е проблем ;)
всъщност за регистрацията няма да е проблем дори и след брекзит (ъъъъ... че ми е тъпо да я пиша тая дума на Български :) ) тук обаче оства големият въпрос с митото, и въпреки това пак май ще е по-ефтино ;) аз мисля че въпреки всичко пак ще се намират дупчици и варианти... можеби тогава пък ще започнем да купуваме дясни дирекции от Франция пак казвам можеби.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,мислех да не вземам отношение по въпроса за десният волан но нека и аз си изкажа моето ЛИЧНО мнение.

С това не искам да обидя или засегна никого от колегите.Та мнението ми е...никога повече кола с дясна дирекция.Предпочитам да дам някой и друг лев отгоре но да ми е комфортно а не да се напрягам.Най неприятно е изпреварването,ако е широк пътя(магистрали) няма проблем но в тесни улици,пред теб градски транспорт,спира на спирка,ти си след него,няма начин да видиш какво става в лявото платно.Друг пример,лятно време,натоварен трафик между Петолъчката и Карнобат,средна скорост 90,колоната е голяма,пред теб камион или автобус,никакъв шанс да видиш какво става!

Също слизането на пасажера от автомобила,не знаеш кой може да го отнесе,трябва си внимание.За поддръжката не мога да говоря защото нямам база за сравнение.Също така цената на такъв автомобил пада значително тук в БГ.През 2009 си взех Паджеро от Англия и целия масраф с докарване,регистрация,такси ми излезна близо 4300 лв,след година и половина едвам го продадох за 1800.Година го карах,не ми хареса и това ми беше първата и последна кола с десен волан.Малко не ми хареса фразата"пак ще се намират дупчици и варианти";)

Това е моето Лично мнение.Пожелавам здраве,щастие,късмет и безаварийно през новата година.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
20 minutes ago, tany66 said:

Най неприятно е изпреварването,ако е широк пътя(магистрали) няма проблем но в тесни улици,пред теб градски транспорт,спира на спирка,ти си след него,няма начин да видиш какво става в лявото платно.Друг пример,лятно време,натоварен трафик между Петолъчката и Карнобат,средна скорост 90,колоната е голяма,пред теб камион или автобус,никакъв шанс да видиш какво става!

Колега никого не обиждаш тук е форум и всеки изказва мнение!
Относно изпреварването и видимостта съм написал че има ефтино решение а именно с мултимедия и камера отпред и отзад, хем имаш парктроника за отзад и горе-долу за отпред, хем имаш и видимост, че даже и от по-външна гледна точка отколкото с лява дирекция, а ако камерата се постави в страничното огледало няма да се налага даже и левият фар да си покажеш и можеш дори от 1 м. дистанция да видиш какво идва на среща, и то без да си помръднеш главата а, като бонус получаваш и навигация, тъч-скрийн, прилична музика, USB и Bluetooth няма да изброявам повече, самите мултимедии с всички тези "благинки" са вече на доста прилични цени започващи от 200 лева и нагоре.

А, що се отнася за пасажера и слизането му в трафика съм съгласен но, ... на тази цена предпочитам да свикна да предупреждавам аз вече съм свикнала заради децата, които слизат от лявата и дясната врата едновременно с всичко се свиква... просто някой хора искат по лесният начин, който е почти двойно по скъп, пак казвам всичко което казвам не се отнася за хората с възможности да си купят кола с лява дирекция, по-скоро това е бюджетен вариант за хората с по скромни възможности като мен, които искат да карат примерно,
- едно поколение по-нова кола на същата цена, както е в моят случай а именно
- на цената на CR-V I генерация карам CR-V II генерация,
и годинките по-малко и екстрите повече, по-лъскава, че и дизел който го няма в първата генерация, но и бензин да е пак мотора е осъвършенстван особено при фейслифт-а... както и да е ... да не разводняваме темата повече,
ЗАКЛЮЧЕНИЕ: Аз като претегля нещата на везната осъзнавам че с много малко усилия и жертви получавам доста бонуси но, ... както вече казах това си е само мое мнение и не го налагам на никого, а просто го изказвам и съответно се аргументирам.
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
56 minutes ago, tany66 said:

Малко не ми хареса фразата"пак ще се намират дупчици и варианти";)

Самата фраза или идеята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за информация относно салона на CR-V 2 ген. преди и след фейса.

Имам CR-V втора генерация Дек.2002. Както на повечето така и на моята шофьорската седалка е доста разбита и се кърбалям като на люлка.

Намерих обява за цял салон от фейслифтова хонда. Дали седалките ще паснат на моята - захващане, еърбег букси и прочие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 11/17/2017 at 20:02, rintal написа:

Отне им по-малко от 5 работни дни. Помолил съм да ми запазят час отново чрез мейла. Тук обаче е тишина вече 7 работни дни....:) Ще видим. Ако не ми пишат и другата седмица ще се обадя. За информация на колегите ще пиша по-късно резултата. 

Понеже никой не се обади си отидох на място в Бултрако Пловдив. Приеха ми заявката и казаха, че ще отнеме около месец, докато доставят частите . Това беше през декември. На 11.01.2018 ми се обадиха, че нещата са пристигнали и си уговорихме час за смяната на нагнетителя и проверка на модула за управление на ел стъклата.  И двете сервизни акции приключиха за около час и половина. Важно е да отбележа, че найстина не дават никакъв документ за това. Само се разписваш на два формуляра. Смениха нагнетителя на еърбега на пътника само. Шофьорската страна казаха, че е ОК и не подлежи на подмяна. И това е. Процедурата е абсолютно безплатна. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.01.2018 г. at 10:52, Aleksandar_Stoyanov написа:

Здравейте, моля за информация относно салона на CR-V 2 ген. преди и след фейса.

Имам CR-V втора генерация Дек.2002. Както на повечето така и на моята шофьорската седалка е доста разбита и се кърбалям като на люлка.

Намерих обява за цял салон от фейслифтова хонда. Дали седалките ще паснат на моята - захващане, еърбег букси и прочие?

Колега, опитай да навиеш докрай врътката за височина (най-високо положение). При мен помогна. Не съм се занимавал, но предполагам, че има някакво не много сложно и по-евтино решение от смяна на слона. С някоя ппдложка да речем... Ако някой е разглабял и знае принципа и къде точно е луфта, нека сподели и аз ще се възползвам от информацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам едно питане относно осветлението в купето. При отваряне на която и да е от вратите не се включва осветлението (плафона) .

Плафона е с две отделни крушки и двете работят само ако ги пуснеш ръчно от копчето до тях.  На таблото индикира че вратите се отварят което значи че самите машинки на вратата си работят. Къде да търся проблема с осветлението в купето ?

Редактирано от mgbagera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем. Светят плафона в средата и този в багажника, ако не си ги изключил. Този над огледалото не.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2/2/2018 at 7:32, MLK написа:

Колега, опитай да навиеш докрай врътката за височина (най-високо положение). При мен помогна. Не съм се занимавал, но предполагам, че има някакво не много сложно и по-евтино решение от смяна на слона. С някоя ппдложка да речем... Ако някой е разглабял и знае принципа и къде точно е луфта, нека сподели и аз ще се възползвам от информацията.

Преди да реша да сменя салона закарах колата на майстор. Оказа се, че вече някой се е пробвал да разглабя седалката без да знае точно как и е посчупил някакви щипки, врътката за височина и някаква кука била откачена и намачкана. За капак не е била защипана както трябва облегалката към частта, на която се сяда. В крайна сметка майстора ми се оказа майстор и успя да поправи щетите (сигурно е и побългарявал). След ремонта седалката не помръдва, като си работят лоста за регулиране на облегалката и врътката за височина, много съм доволен. Сега все едно карам друга кола.

Относно решаване на проблема с повдигане на седалката от врътката потвърждавам, че има подобрение когато се настрои така, но аз съм по-едър и не ми е удобно. Свикнал съм седалката да е максимално спусната надолу.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега моята върши работа по тоя начин. Хубаво ще е и аз да ида при някой да я оправи, ама си нямам идея къде в нашия град.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги днес ходих да гледам една хонда ЦРВ 2 и когато погледнах предните подкалници много се учудих , че и от двете страни се виждаше рейката и мотора продавача ме убеди , че този модел били така а мен малко ме съмнява тази работа понеже имам първа генерация и там не е така нищо не се вижда. Та въпроса ми е трябва ли да има предпазни капаци или си е така дупка/ то ще се пълни с кал постоянно/.

Благодаря предварително

Редактирано от svincy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,и аз доста се учудих преди година като я взех.....вижда се.Няма предпазни капаци.В интерес на истината няма никаква кал при мотора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги търся си оригинални стелки за Хонда ЦРВ 2-ра генерация десен волан автоматик. Може да ме търсите на 0884 35 35 01. Благодаря Ви предварително

Редактирано от svincy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, на колко оборота е прекъсвача на CR-V II K20A4?

Редактирано от Glavanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...