Jump to content
NesTea

по удобни седалки? 5та хеч

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам каква алтернатива на седалките(предните) на 5та генерация хеч бихте ми препоръчали, ама да е нещо до 40-50лв седалката. Защото винаги когато карам повече от 2 часа, гърбът ме боли от неправилната форма на стоковите седалки. Пробвам да я наглася напред, назад, нагоре, надолу, ама тя като си е крива не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суап със седалки от прелюд 4-ген е класика.

 

Аз съм с такива на сивик 6-ген и са ми по-удобни дори от кожения салон на акорд 7-ген.

 

Визуализация:

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Прелюдови седалки на Сивик 5 хеч.  много са удобни, а и си има екстра на шофьорската седалка за кръста. преправянето им е малко.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със седалки от FTO  и са много удобни , само захвата малко трябва да се преправи, но не е кой знае колко сложно. fto.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със седалки от 5-та хеч корейка и веднъж ми се наложи да измина око 1000км. за един ден и така и не се схванах, нито чувствах умора става въпрос пак за кола Хонда Сивик 5-та хеч много съм доволен от тях, но там е работата, че съм виждал само 2 пъти през живота ми и то единия път беше като гледах обявата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...