Jump to content
danielangelov

Мнения за Zavoli

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Изчетох не малко неща за ГИ и за въпросните "омаслители". Въпросът е, че никой с Хонда не е казал мнение за Zavoli освен 2ма от форума. Та въпросът ми е - някакви наблюдения над тези инжекциони? Няма да им връзка с OBD букса, както е ясно. Четох, че омаслителите били простотия, на други места четох, че били добри за V-tec двигател... като цяло цената е 1000 лв. (без омаслители) и ми се струва добра. В официален сервиз на Zavoli.

 

Надявам се да се съберат повече мнения и за в бъдеще други ако решат да да слагат тази марка да четат на готово.

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zavoli.bg/ прилагам линк към въпросната фирма. Сервизът, за който говоря е намерен от тук. (не намерих опция за редакция, за това пускам втори коментар)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, днес я сложих, ако някой има интерес да пише на ЛС след известно време ще кажа как е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :) И сега можеш да споделиш някакви впечатления. Колко ти е излезнало, на какъв вариант си се спрял, монтажа как ти се струва. Явно си пионерът на форума със Zavoli така като гледам, че само ти си писал :D

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе ми 1050 лв (30 лв. да изнесат зареждането където е за бензина + 20 лв газ). Колата няма ОДБ и без омаслители, тъй като много хора казват че няма смисъл. Монтажа беше в 1 ден от сутринта до следобед. Всичко изглежда подредено, вързано ок (аз не му разбирам, 1 приятел ми каза че изглежда добре подредено). Разход 10 извънградско със скорост между 100 и 130. 130 е по магистралата с включен круз контрол през 80% от пътя. Вижда ми се малко множко, но ще видим сега в София как ще е :) в края на седмицата ще пиша пак, като мина 100+ км. Поздави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да е множко разходът? Според мен е нормално, тва на CR-V ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода е 11.8 със 75% околовръстно и 25% до 30км/ч + тръгни/спри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, бая е като че ли :) След 500-1000 км ше ходиш ли да я видят ако има нужда от някъв реглаж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разхода е повече - да. Иначе ми казаха, че нямало нужда. Като цяло разхода е очакван. Карам нормално, което означава, че може да се смъкне със сигурност към 1л/100км ако се кара пестеливо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, минах 1000 км и това е последния ми пост по темата, ако някой има въпрос на лично. Извънградско скорост между 80 и 100 с няколко изпреварвания над 4000 оборота, магистрала 130, с климатик - разход 10. В София 75% околовръсно и 25% мъка, с климатик - около 12. Надявам се съм бил полезен на някой. Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Zavoli не е лоша система но цената която ще платиш бих ти препоръчал Romano.Първо на много повече места се обслужва за напред гаранцията до колкото знам им е в цяла България в оторизираните сервизи.Също и Полските газови инжекциони не са за подценяване на много прилични пари  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко пиша коментари, но не мога равнодушно да отмина. Имам Honda Stream 2.0 и много се чудих при избора на газов инжекцион. Спрях се на Zavoli случайно заради сайта им, монтираха ми я в ИЦИ газ в Севлиево. Изключително съм доволен от монтажа, обслужването, вървежа на колата,... И в най-смелите си мечти не съм допускал, че в България има качествени специалисти, които да работят наистина както трябва. Адмирации!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...