Jump to content
косьо 7+2

Моята кола Хонда ЦРВ

Recommended Posts

Здравейте 
Вече минаха повече от седем месеца от както съм я купил  и реших да си направя тема макар ,че колата е позната тук понеже я взех от форума.Основните работи който съм направил по нея за този период е да я направя малко по светла в купето и отвън.
лед плафони и лед крушки в оригиналните плафони и лед лента във вратите

задна светлина ще добавя в скоро време и още една в ляво

осветление на ел.пакета
осветление в багажника
ветробрани от английско црв
борд компютър от Русия 
нов калъф за резервната гума ушит от тъщата и някой надписи

 

 

 
 

 

 
Редактирано от косьо 7+2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте 

Още една полезна пластмаса според мен

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, може ли дадеш малко информация за допълнително монтираният борд компютър, става ли за старият протокол ОБД1 (трипиновата букса) ? Как направи осветлението зад ел.панела на стъклата? От къде взимаш захранване за ЛЕД лентата под вратите? Благодаря предварително за разясненията :) Основно на първо четене и мен ми "пречи" липсата на направеното от теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравей колега, може ли дадеш малко информация за допълнително монтираният борд компютър, става ли за старият протокол ОБД1 (трипиновата букса) ? Как направи осветлението зад ел.панела на стъклата? От къде взимаш захранване за ЛЕД лентата под вратите? Благодаря предварително за разясненията :) Основно на първо четене и мен ми "пречи" липсата на направеното от теб.

 

 

Здравейте

Да почна от зад напред.За осветлението в купето аз само казах желанията си а едно майсторче ги направи.За лед лентата под вратите е взето ток от плафона на който сложих и едно реле от волксваген за забавяне на изгасянето,а за ел.пакета ток от габаритите.

После пак ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! От няколко дни имам и Хонда ЦРВ ІІ / от три години имам Хонда ЦРВ І / и имам следния проблем - не заключва всички врати дистанционното , а в автокъщата го правеше , но беше прана и отвътре ...възможно ли е да е от прането и ако не е дайте съвет за отстраняването на проблема . Благодаря ви предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...