Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Guest Animal

A случайно тази хонда да е с СО 9532 МА сьс силната музика :)

:) Толкова бързо мина, че не видях... Ако си бил ти, евала, много добре ти изглежда колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа... днес продължават срещите ми, мноо яко :)1. Сутринта си мигнахме с един черен събрат по генерация на бул. Гоце Делчев в близост до кръстовището с бул. България. Кой той?

Аз редовно минавам по Г.Делчев сутрин по посока България. Може би съм бил аз. Черно купе - като на аватара ;)Хубаво е да те поздравявя някой в съвсем неочаквана ситуация при това изнервено движение :) много разведряващо действа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ами и аз минавам от там, но купето ми е 6та черно Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз редовно минавам по Г.Делчев сутрин по посока България. Може би съм бил аз. Черно купе - като на аватара ;)Хубаво е да те поздравявя някой в съвсем неочаквана ситуация при това изнервено движение :D много разведряващо действа. :D

Бе да, ама ти караше зад мен уж,аз съм с едни такива затъмнени стопове. Минах на аварийки за поздрава... и такам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля кажете ми че червената сивик 6г дето хвърчеше в осем по цариградско без фарове не е от клуба....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам , кой беше със сивата 5-ца в Лагера снощи ,около 7-8 часа ?

Прилагам и снимков материал :D (дано колегата не се сърди че му снимах колата :D )

 

Публикувано изображение

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На препоследната пряка на витошка преди патриарха в ляво пред кафе фънки таун стои едно черно дел соло на кого е? а също така и един черен сивик стои вечер пред съдебна палата,подозирам че е на една от барманките в дискотеката в безистена срещу съдебна:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Вчера (27/02/08) сутринта около 9:00 на Околовръстното след център Дияна, едно много симпатично момиче на което дадох лепенка на клуба. Караше 6-та хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете готини мацки с тъмносин сивик 7ген в младост случайно да са тук? Много чаровно махат отвътре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Ей днеска каква Хонда Сивик видяяях не е истина ,в Казанлък с хамелеон цвят лилаво и оранжево ,не е истина :) Много хубава беше и после няма и 5 мин по-късно видях и една червена хонда сивик пак в Казанлък с боядисан на половина черен капак , хареса ми ама тази хамалеона направо се побърках не бях виждал досега такъв цвят на живо. Дано колегата е от тука ,да го поздравя за яката кола !! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На препоследната пряка на витошка преди патриарха в ляво пред кафе фънки таун стои едно черно дел соло на кого е? а също така и един черен сивик стои вечер пред съдебна палата,подозирам че е на една от барманките в дискотеката в безистена срещу съдебна:cool:

И аз я виждам всяка вечер тази хубавица пред Фънки таун ( и колата също е хубава). И доста често пракираме едно до друго. Работя там наблизо и няколко пъти съм засичал собственичката на черния Дел сол да си влиза в колата... Ама винаги тръгва преди да имам възможност да поздравя... (чернокоса кака е :(:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой бяха пичовете с 6-та купе дето се дърпахме по цариградско ? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а трите каки с черен прелюд пред КАТ вчера? Колата или имаше сериозен проблем или не можеха да я карат или D15B2 на газ е по-бърза от прелюд без обозначения с какъв ДВГ е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кой беше ти, с когото неска се засякохме на Гешов преди десния завой по Св. Георги Софийски към ВМА, беше със една червена 5-чка с лепенка на клуба. Аз бех онзи в черната 5-чка. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и в неделя на резиденцията имаше хондета сьщо ако са от клуба колегите да си признаят :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се дърпахме с колегата със зеленото купе, но този път имаше време на светофарите да разбера с кого имам честта да карам. Paleca до колкото разбрах. ;) Хехе, много вървежно купе, ей! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник 10.03.08 в Пловдив след кръстовището на ВСИ и МакДоналдс, посока "новото" ;), към 5 часа следобед. Кой беше колегата с С2000 регистрация Илинойс. Или той може би не влиза тук ;) . Човека спря да си провери антифриза и аз се присламчих да видя животното под капака май беше с ОХЛЙУФФФФ ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Видял си Митко с турбинираната ЕС-ка :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко си карахме с един хубав черен прелюде по сливница и после люлин,ако е от форума да си признава :thumbs1: поздрави то сивия сивик!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ShEfA: Правилно си разрал колега :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчето с мотора дето се засекохме на к.величков..и лафихме за клуба тука ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си признава кои е с черен хеч 5 генерация с тунинг лепенки днес събота беше спрял до мен на светлото на бензиностанцията пред плазма (Пловдив)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега де... С кой се разминах в отсечката между град Искър и град Кнежа? Беше с една сребриста 6-та хеч с варненска регистрация? Аз бях с една червена Астра комби (да не се чуди що не ме е видял).А се разминах и с една от най - новите Сивик?!? Хеч. Малко преди Долни Дъбник, посока Плевен?! Кой беше този щастливец?Така и така съм почнал....видях и едно купе 5-та зелено в Плевен кв. Сторгозия - виждал съм тази кола на снимка тук във форума!?! Кой беше? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

Понеделник 17.03.2008 в 18:00 на жпгара Варна видях колега с ламборгини 5г хеч

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дали е от форума момчето със Сивик 6г. хеч синя(лилава), което паркира от време на време на Билата(опълченска и сливница)?

Редактирано от joexx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имам въпрос относно една 5 генерация седан, тъмно зелена номера мисля, че беше **2323** ;) Много често сутрин на път за работа го засичам по бул "Патриарх Евтимии" и около 5-те кьошета...

Редактирано от Persefona

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей...днес много хонди мн. нещо тука по Филибето :lol: Кои бяхте с тези червани хеч 5-ци пред ВМИ-то.Единия пич беше паркирал и като минах покрай него бипнах леко,тои пък взе ,че се стресна ;) (просто те поздравих),а 20 метра по надолу на кръговото ,още 1 червен хеч с младежи вътре....издавайте се кои сте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко е мръсна, но надявам се ще ми простите ;) ВСЕ ПАК НЕ Е МОЯ! ! ! Само малко шпионски снимки :lol:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Придържайте се към темата:lol:Независимо, че е в раздел Офтопик, и без това стана 12 безсмислени страници:huh:Благодаря Ви :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чия беше сивата 5-та купе, със задна броня, рязана за два ауспуха, с angel eyes... и на предното стъкло пише civic :) беше паркирана онзи ден на улица Бузлуджа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Днес видях доста добре направена 6-та генерация, даже си и говорих с момчето което излезе голям пичага пише се май heka еваларка колицата ти е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии... още едно въпросче... понеже карам червена 4г и онзи ден в Ботевград видях една (ма много красива, да ме прощавате за пристрастието :) ), с черни джанти... дали колегата е от форума??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос относно една 5 генерация седан, тъмно зелена номера мисля, че беше **2323** :D Много често сутрин на път за работа го засичам по бул "Патриарх Евтимии" и около 5-те кьошета...

Я разгледай тука, може и да я видиш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

2323 е на Restless, колега да не се сърдиш че сме те разкрили :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ииии... още едно въпросче... понеже карам червена 4г и онзи ден в Ботевград видях една (ма много красива, да ме прощавате за пристрастието :D ), с черни джанти... дали колегата е от форума??

Мога да ти кажа колегата с бялата 4г кой е :PБрат му е близнак и кара 5ген, черна, The Evil Twin. Лежи за две убийства и няколко изнасилвания, едно от които на 4г хечбек с накрайник на ауспуха Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2323 е на Restless, колега да не се сърдиш че сме те разкрили :lol:

Благодаря колега! :lol: Дано и той си признае, че всяка сутрин го засичам и ми е интересно защо ;) А да му свиркам и да му светкам няма смисъл... :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един зелен прелюд в Пловдив ,същия като моя ,за пореден път се засичаме и си свиракме и махаме, много е весело :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме със зеления прелюд :ph34r:Днес се видяхме до стадион Пловдив.

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Racing

Кой мина покрай сервиз "ХОНДА" в Бургас. Беше някъде към 18:00 часа. Хонда Сивик 8 ген. (ако не се лъжа.....абе последния модел : "костенурка" :huh: ) май не беше type R-a. Защото някой свирна като се качвах в нашия сивик ....и видях само задницата на този Хондак :rolleyes: Предай се !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleksandyr

Връщах се от Стара Загора за Хасково и мигнах на един много як Сивик 5г. Жълт с някакви "Stripes" отстрани ,ама много готин беше :thumbs1::cool:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...