Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на черен Сивик 6 днес на влизане в София. Докато каrах зад нея, ми се стори че има бежов кожен салон, което ако е така е интересно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с CR-V, то с когото се засякохме на Еко-то в Бургас, не ти свети третия стоп :)

Поздрави и на другите колеги Хондаджии, с които се засякохме на магистралата в петък към Бургас и днес към София. 

Сив Акорд 6-та ген  :punk:  :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с ямболския сив Акорд 7 Турър в Бургас, к-с Лазур днес към 18.00ч. Стори ми се че ме поздрави с фаровете, но не успях да реагирам. Аз бях с червен Сивик 6. Още веднъж - поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите с двата сивика 8ма ген. - черен и сив, паркирали до х-л Рай в гр. Шумен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с 6-тата черна "А" регистрация по Цариградско :) От сивата ВТИ 6-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gugoj, с бели ОЗ-ки, заден тайп Р лип и ретрофит на фаровете ли беше?Ако да значи си засякъл жена ми :D Поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивия Акорд 7-ма с Бургаски номер с който се засякохме около Практикер във Варна, ако изобщо влиза във форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gugoj, с бели ОЗ-ки, заден тайп Р лип и ретрофит на фаровете ли беше?Ако да значи си засякъл жена ми :D Поздрави и на теб :)

Беше мъж водача. Иначе съм с тайп Р лип, черни джанти реплика на Spoon, сива Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата SR-71 вчера,около 19 часа,беше спрял на спирката срещу площад Съединение.Свирнах доста стабилно,но не знам дали успя да ме видиш :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ден е мини Honda среща в района на рибен магазин Немо (с/у гарата във Варна) . Поздрави на всички!

post-28441-0-36520400-1468690095_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата SR-71 вчера,около 19 часа,беше спрял на спирката срещу площад Съединение.Свирнах доста стабилно,но не знам дали успя да ме видиш :)

Благодаря за поздрава. Видях те в последния момент и не успях на реагирам.

Чувствай се поздравен от мен! :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на хонда феновете, които почнах да ги засичам често в село Мусачево Община Елин Пелин, 3-4 хонди 6-ти генерации, а онзи ден и една 5та която изглежда е подготвена за писта :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката със сивата 6-та ЕК3 или ЕК4 беше, не успях да видя в бързината на бул. България, Понеделник 18.07. От 6-та сива ЕК4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на хонда феновете, които почнах да ги засичам често в село Мусачево Община Елин Пелин, 3-4 хонди 6-ти генерации, а онзи ден и една 5та която изглежда е подготвена за писта :)

Здрасти колега,аз съм с акорд 6та купе може да сме се засичали някъде .Ако има мераклии може да спретнеме една среща.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив цвят ли ти е колата фен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивик ек хеч, с който се засякохме в Драгалевци и се поздравихме. От синята 5-ца- също сивик :) Мисля, че беше в понеделник/ вторник, не помня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с черния Сивик 7-ма генерация, с която се засякохме на 2-пъти около 18 часа днес в ЖК Тракия, Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Драгалевци нещо плъзнаха много хондички, ама никой не ме отразява. Ще си махна пак тапата на гРънето! :))) :D Нямам клаксон и не мога да събудя никой :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив цвят ли ти е колата фен?

Да сива е със стикери на номерата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрви на колегите от плаж Силистар, бяла шеста и пзелена пета паркирани до синя пета ^^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за едно купе 5та акорд вчера в Квартал Витоша. Караше зад мен ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Драгалевци нещо плъзнаха много хондички, ама никой не ме отразява. Ще си махна пак тапата на гРънето! :))) :D Нямам клаксон и не мога да събудя никой :)))

 

Ти ли си със синия хеч 5-та? :) Неска те мернах като се качвах към спирката Детски дом между двата легнали полицая след Киноцентъра посока Бояна :)

И да, много си ТИХ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой голфаджия кара сивик купе 5та зелено -бял, РВ 5293

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите с червеното купе и "маскировъчния" седан - Варна, между моловете. Поздрави от семейното комби :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

По Драгалевци нещо плъзнаха много хондички, ама никой не ме отразява. Ще си махна пак тапата на гРънето! :))) :D Нямам клаксон и не мога да събудя никой :)))

 

Ти ли си със синия хеч 5-та? :) Неска те мернах като се качвах към спирката Детски дом между двата легнали полицая след Киноцентъра посока Бояна :)

И да, много си ТИХ!

 

Да, аз съм ;) С малко закъснение пиша, но не съм влизал тук отдавна. Бях малко отпуска ;) Свиркайте да пием по един чай ( с нещо си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дни на изхода от Монтана в посока Враца мернах около 15.30 ч много лачено бяло ЦРВ 1 с лъскави джанти. Докато минавах край него, много лови окото :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сетих се кой си, караше преди една 4та хеч  цвят сив графит, засичал съм те в с.Мусачево, жалко, че няма много хондисти в гр.Елин Пелин за да направим една добра регионална там, на мода са опел,  голф и бмв нищо, че и аз имам 2 бмвта, но си уважавам яко и хондите и карам и 4г хеч, старата школа :)

Редактирано от west bam
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше на Приморско?

YOCSl.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не е като преди години, когато имаше 5 хонди накръст. Сега където и да се обърнеш, все ще видиш по някоя хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Vigor е интересен, виждал съм и един софийски - сив, 5-цилиндров хардтоп 4-врати се води. Към Елин Пелинската група - би трябвало да имате и Ледженд 1ген купе при вас, както и Акорд 3ген с отварящите се фарове, сигурно ги знаете ;) 
Иначе принципно влезнах тук за да поздравя собственика на един жесток червен Прелюд 3ген снощи на Лукойла в Бъкстон - количката смазва; както и черното Акорд купе 3.0 на Панчарево в неделя :plane:  Все интересни хондели  :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за една мацка с прелюд вчера към 18:30 до джой стейшън в студентски :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Vigor е интересен, виждал съм и един софийски - сив, 5-цилиндров хардтоп 4-врати се води. Към Елин Пелинската група - би трябвало да имате и Ледженд 1ген купе при вас, както и Акорд 3ген с отварящите се фарове, сигурно ги знаете ;) 

Иначе принципно влезнах тук за да поздравя собственика на един жесток червен Прелюд 3ген снощи на Лукойла в Бъкстон - количката смазва; както и черното Акорд купе 3.0 на Панчарево в неделя :plane:  Все интересни хонделНе

Не съм забелязал тези хонди, явно не са толкова запалени феновете

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на бързия Сивик Седан без задна броня по бул. Сливница в София.

 

От Акорда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата със бебешко синьо РЕНО Клио 2 от Варна кв. Владиславово със стикери на ХОНДА фен клуба? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е колагата със синята четворка сивик, с който се засичаме доста често покрай радомирско :))) Синята петица ти пише, сещаш се ;) Спри някой път да пием по една ракия на бензиностанцията,все бързаш :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой кой е "състезателят"-малоумник със сив Акорд комби, №С....6675...?! Вчера на ул. Клокотница в София, същият не ми даде предимство на нерегулирано кръстовище и веднага след това два пъти наруши пътен знак В-2 "Забранено е влизането на ППС в двете посоки", като малко преди това, като зави наляво, не даде предимство на автомобила, който идваше срещу него....нямам думи! :sick1::evil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сивото харви с табелки на форума отпред и отзад. Пуснах ти аварийки като ги видях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хондички на омв-то на 202-ра улица късно вечерта преди около месец аз бях със един нисък черен ровър, евала че се събирате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката от Варна с сива 6 та русенска регистрация. Засякохме се няколко пъти по светофарите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...