Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата със Сивика с червените табелки на форума - Шумен кръговото на 8ми март. Бях спрял на зеленчуковия магазин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с толбухинският Сивик 7ма вчера много газ дава из Варна .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с прелюд пета в студентски до кауфланд ми даде път преди малко или поне така си мисля и поздрав за едно купе пета черно мина до мен в задръстването на околомръсното почва му рег с КН

 

Sent from my HUAWEI Y511-U10 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за кюстендилското ег ( бялото), с което карахме по понормания път. От гърмящия адаш със синята стрела :D Добре изглеждаше сивика, колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със забравената Интегра Тайп Р, която е паркирана в Перник и май не е мърдала поне от лятото. :no:

 

nZ1TI.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със Сивик 6, с който се видяхме в ИКЕА в Неделя.

И ... по здрави на колегата с бордо английски сивик 6, който се опита да ни избута от пътя на АМ Струма в Събота около 11 на обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на момчетата с черния Акорд Турер 7-ма ген. с Ямболска регистрация и табелки на форума на светофара на ХЕС в Ямбол към 13:20-13:30 часа. Аз бях със зелния Сивик Купе 6-та ген. с червената емблема отзад, който ви дръпна на светофара и караше пред вас и ви чукнах аварийките. Да се чувства поздравен колегата, ако чете форума. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

policeman -  ти ли беше вчера в Дружба 3 с Акорда? Аз бях с червения Прелюд 4та,точно на спирката на 9ката се разминахме после видях паркирания Червен Type R и си викам само ти си.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега с Ямболската Японка в мусагеница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

policeman -  ти ли беше вчера в Дружба 3 с Акорда? Аз бях с червения Прелюд 4та,точно на спирката на 9ката се разминахме после видях паркирания Червен Type R и си викам само ти си.

Да,аз съм бил.Там живея,където си видял паркиран Сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черната (ако не се лъжа) Acura TSX сутринта кум 9:00 на 5-те в София :) Страхотна колица (7-ма генерация) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях днес този колега. До парк хотел Москва :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях днес този колега. До парк хотел Москва :)

Мисля, че мигачите му бяха червени... доста добре изглеждаше колицата :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения рекс, с който се поздравихме на светофара под ЮЗУ в Благоевград!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения рекс, с който се поздравихме на светофара под ЮЗУ в Благоевград!

Това е бил Васко от Симитли предполагам. За да не спамим, пишете на лично всички, които искате да направим една среща в Благоевград :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Мармота, вчера към 6 без нещо го мернах на магистралата преди Вакарел. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за бялата седма ген. Спряна пред блок 45 възраждане Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с пазарджишкият акорд type R с десен волан, до joy station днес сутринта към 8 :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия Акорд 7-ма , с който излезнахме заедно от паркинга на Сердика към 14 часа, за колегата с Акорд 5 на Тодор Александров и Констансин Величков и на колегата с варненското HR-V в Овча купел :)  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здраве на колегата или колежка който мина на червено на светофара на Варна мол. И имаш късмет че те видях иначе така щях да вляза при вас. И дано друг път да не се засичаме така че няма да спра. П... Дал!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Акорд 7-ма Type S с който се видяхме в Кранево :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния accord 6 gen Type R на паркинга пред пристанището в Бургас  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син Accord 7 Tourer 2.4, C* 9880 **  (не помня точно буквите), няколко пъти се засичаме сутрин и вечер на околовръстното м/у Герман и Горубляне, подозирам че е от Герман. Има кожен "сутиен" на предния капак. Много добре изглежда колата, евала.

 

Аз съм с графитен Accord 7 Type S седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря колега, оттам съм, доста често се засичаме.

Поздрави и от мен за Тайп-С!

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За колегата с лечения сивик купе 6та днес на обяд около Български извор, :)

Редактирано от dctR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един колега към 18:10 на изхода от Пловдив за магистралата. Сивик 6та aerodeck. Със затъмнени джамци и табелка на форума ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за:
Вчера - Неделя 29 Май, пътувайки по пътя Асеновград - Смолян, между 18 и 20 часа, срещнах няколко хубави Хонди!

Първо зелен сивик 6-та ( хеч мисля че беше), нисичък ммм, разминахме се 3 завоя след Бачково.

Второ 5-та купе, някакъв сивкаво-бежов цвят беше, с черни фарове, но не сварих да поздравя...

Трето, поздрав за колегат със синята 7-ма хеч, който ме поздрави в Нареченски бани, аз обаче не успях ;)

Срещнах и още една 5-та и една 6-та хубави, но много коли в колона и не успявах да поздравявам всички...

Поздави и за всички останали Хонди ;)))

 

п.п. от синята, "висока", смолянска 6-та хеч, с кожен салон, ама на капака :D

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивика който се засякохме на красивият участък между Балчик и комплекс Калиакрия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за:

Вчера - Неделя 29 Май, пътувайки по пътя Асеновград - Смолян, между 18 и 20 часа, срещнах няколко хубави Хонди!

Първо зелен сивик 6-та ( хеч мисля че беше), нисичък ммм, разминахме се 3 завоя след Бачково.

Второ 5-та купе, някакъв сивкаво-бежов цвят беше, с черни фарове, но не сварих да поздравя...

Трето, поздрав за колегат със синята 7-ма хеч, който ме поздрави в Нареченски бани, аз обаче не успях ;)

Срещнах и още една 5-та и една 6-та хубави, но много коли в колона и не успявах да поздравявам всички...

Поздави и за всички останали Хонди ;)))

 

п.п. от синята, "висока", смолянска 6-та хеч, с кожен салон, ама на капака :D

А Сивика с ремаркето на мебелна къща в Пловдив що него поздрави а само го огледа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с чения CRX, който задаваше между Стара загора и Пловдив между 20:30 и 21 часа. ПОздрави и на колегата с Сивик 6 с лепенки на форума някъде между Пазарджик и Ихтиман към 21:30. 

Аз се возих в един черен Авенсис комби. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за бялата петица ( сивик) в кв. Драгалевци, София. Паркира от известно време на 'мойта' улица- 'Хмел' :) Оня ден я засякох при ветеринарната клиника. Поздрави и за лилавата шестица- вти, с която се спускаме по бул. 'България' От време на време... :) От синята петица с благоевградска рег. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

А Сивика с ремаркето на мебелна къща в Пловдив що него поздрави а само го огледа

 

ех, гледах аз гледах, гледам и ти гледаш, но в крайна сметка не знам защо не поздравих :(

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата? Поздрави!

От около 3-4 месеца очите ми са във Вашия Сивик... Красива е!

И не само аз, видно е, мисля това... )

image.jpeg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със сивия Тайп-С седан фейсов по околовръстното посока Герман, често се разминаваме, видях те и докато ти махна и се разминахме, бях заспал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е колега - поздрави :) След 7ма Тайп Ар, това ми харесва също 

0.02.01.2f0312fc96fa88f7fc84457823aef14445f3c74a20007c28932759e2bb6b419b_full.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със свистящия Сивик 6 в Овча Купел около полунощ. Тъмно беше пък и бързо изсвистя :) та не видях какъв цвят беше. Предполагам, че е бил черен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с лепенки и лентичка на номера В 5230 син сивик 6 ген. На Чаталджа преди около 30 мин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй тъй, преди няколко дни в Смолян се разминах с пловдивска 6-та хеч, нещо от сорта на бежов цвят беше,не съм сигурен, но си свирнахме и махнахме с ръка ;).. хубавица е, колега!

...и карам си днес, пак в Смолян, и тъкмо минавам единия легнал полицай от налични три, и гледам пак пловдивска, но модела не ми е познат мисля че е Сивик отново, но не съм сигурен, че е от по-старите модели, и си помислих: - "Я, каква яка хондичка"....и виждам че колегата поздравява с ръка в същия момент, което много ме зарадва и съответно поздавих обратно с най-голям кеф... 

да видиш човек да кара такава класика и да е фен на марката е рядкост, иначе е случайност, големи поздрави колега ! !

п.п.... от една синя шеста.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...