Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав за двамата младежи с приятно изглеждащия бургаски Акорд 5 ген по Драган Цанков вчера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с врачанския Леджънд, който днес ме изпревари на бетевградско шосе. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един дърт старозароски Акорд се е паркирал до блок 504 в Младост 1а, моля собственикът, ако чете тук, да ми драсне едно ЛС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на човека  с червен црх 2 ген от люлин 7 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един монтански сивик 6та със съни джанти. на светофара на Г.М. Димитров до ТУ днес сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Шуменското купе днес към обяд във Варна до КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мол Сердика вчера вечер. Поздрави на Тино, и нека никога не му се налага да използва инвалидните места по право! :hmmm:

 

DSC_0171.JPG

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си без бой! Извинявам се ако на някой нуждаещ се му се е наложило да паркира и аз съм му попречил  -_-

Редактирано от Tino
  • Нагоре 2
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на един кърджалийски тайп Р 7ма генерация, на завоите до джой стейшън. Колега,ако четеш тия завои не се секат  така ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София, кв. 'Драгалевци' засичам много хондички, ама никой не ще да хвърли един поздрав тука, та да ги поздравя аз :D Ако някой иска, нека обади да пием по чай с коняк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София, кв. 'Драгалевци' засичам много хондички, ама никой не ще да хвърли един поздрав тука, та да ги поздравя аз :D Ако някой иска, нека обади да пием по чай с коняк :D

 

Хондички или големи Хонди засичаш? Щот допреди няколко месеца търкалях и архивната Хондичка ама я прибрах в по-малкото село и ся въртим само ЦРВ-то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В София, кв. 'Драгалевци' засичам много хондички, ама никой не ще да хвърли един поздрав тука, та да ги поздравя аз :D Ако някой иска, нека обади да пием по чай с коняк :D

 

Хондички или големи Хонди засичаш? Щот допреди няколко месеца търкалях и архивната Хондичка ама я прибрах в по-малкото село и ся въртим само ЦРВ-то :)

 

Използвам 'хондички' за галено обръщение :) Аз съм с един сивик- пето поколение, син на цвят и благоевградска рег. :) Бипни следващия път :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката със синята 5та сивик с която се позаядохме снощи на прибиране от студентски град. За сежаление не и видях номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с този черен сивик, който беше паркирал пред ПМГ-то във Велико Търново. Много добре изглежда!

post-27818-0-68045600-1448544991_thumb.jpg

post-27818-0-60108600-1448545017_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на един колега с Акорд  Тайп С, Каращ неправилно по релсите на Трамвая на бул Шипченски проход ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с този черен сивик, който беше паркирал пред ПМГ-то във Велико Търново. Много добре изглежда!

Искам му седалките на този сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един сивик англичанка Икономик на светофара на Глакси трейд център. Колега колкото и да ми е умряло HR-V-то, пак имам 105 коня на Бензин :D А и скоростите ми са по-къси ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София, кв. 'Драгалевци' засичам много хондички, ама никой не ще да хвърли един поздрав тука, та да ги поздравя аз :D Ако някой иска, нека обади да пием по чай с коняк :D

Не си казал че ти се пие чай с коняк! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм знаел че скосеното на тротоара е за да се качват и слизат по-лесно жипките :)  И пак: никой от форума ли няма да се познае като шофьорът на 7ма акорд с лого на форума на задния номер, спиращ пред Монтерей в Дървеница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с този черен сивик, който беше паркирал пред ПМГ-то във Велико Търново. Много добре изглежда!

Колата беше на един приятел във Варна,а седалките са от моя тъпир :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм го Сивика, като беше във Варна, на живо е още по-хубав. Интересни неща има по него, но ако не се лъжа се продаде за около 3000, което е безумно малко. Дано поне някой фен я е взел, за да я оцени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за едно плевенско CR-V тая сутрин по Бул.Шипченски Проход до галакси трейд център.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12463997_10208528423911025_1809517508_n.Поздрав за колегата със старозагорската, който е спрял пред входа ми  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на магистралата след изхода от Ихтиман, черен бургаски сивик с табелки на форума. От акорда дето свирна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с CR-V- то, с който се засякохме днес някъде между Драгалевци и Бояна. От синия сивик, който чистеше снега по улиците :D

Редактирано от mvelichkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един колега с хонда сивик 8ма генерация, на външния паркинг на мол парадайс днес. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с CR-V- то, с който се засякохме днес някъде между Драгалевци и Бояна. От синия сивик, който чистеше снега по улиците :D

Поздрави и на тебе! :)

Не знаех дали ме видя, че ти махнах от волана.

Снега недей да го чистиш, аз си го ровя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави на колегата с CR-V- то, с който се засякохме днес някъде между Драгалевци и Бояна. От синия сивик, който чистеше снега по улиците :D

Поздрави и на тебе! :)

Не знаех дали ме видя, че ти махнах от волана.

Снега недей да го чистиш, аз си го ровя :D

 

Видях те, ама реагирах с малко закъснение, защото бях под снежно напрежение :D Може да направим една хонда среща в ''Чичовци'' :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В София, кв. 'Драгалевци' засичам много хондички, ама никой не ще да хвърли един поздрав тука, та да ги поздравя аз :D Ако някой иска, нека обади да пием по чай с коняк :D

Не си казал че ти се пие чай с коняк! :)

 

Ето, казвам го :D:) Колега, ти ли си с черното купе, на една улица видях едно. От площада надолу се разхождах един ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бургаския Акорд 6 Type R, който щъкаше нагоре-надолу по булевард България допреди малко. Много яд ме хвана, че веднъж си оставих моя Акорд пред нас и излезнах пеша и взех, че видях Type R.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Ледженд с № СА 94 ......., който днес видях в София, Дианабад. Колега, ако си от квартала, драсни едно на лични ако имаш интерес да обменим опит и впечатления.

Редактирано от show_time

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Издирвам колегата Kolos в форума,искам да се допитам до него за нещо,но мисля,че профилът му не е активен от доста време,някой ако помогне да го намеря някак ще е супер;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаски Сивик с табелки на клуба. Тази сутрин се качихме заедно на околовръстното от България към Младост..... Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не става въпрос за този колега:http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=7761

Точно колега за него става дума объркал съм а с о...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с уникалното vti днес на хижа Алеко.
30t54e9.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаски Сивик с табелки на клуба. Тази сутрин се качихме заедно на околовръстното от България към Младост..... Поздрави :)

Може би съм бил аз :)

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...