Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав за една 6та VTi вчера преди зоологическата на линиите на ул.сребърна ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с кюстендилския сивик 6-та с надупчената броня пред Сердика Център към 23 часа, за колегата със сивия Акорд 6-та по същото време и на същото място и за черния Тайп Р до Герена към 20 часа :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Свищов с англичанката ВТ8271 с вградените лупи в стоковия фар- добре се е получило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е поздрави на колегите с двете фейслифтови шестици и колегата от Пловдив с англичанка, паркирани в Несебър пред нас :).

Голям кеф е да се прибереш и да видиш THE DREAM POWER TEAM :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата днес до сточна гара 6та хеч, видях лепенката в дясно на форума и бих аварийките за поздрав, закъснявах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пича с червеното кабрио на ЕКО Орион. Само не разбрах дружката с дъртия мерджан защо се опита да се изнесе от бензиностанцията все едно е с Ламборджини :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синия русенски Дел Сол, на Фантастико в Студентски преди малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната 6-та купе на паркинга на черноморец приморско :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката със Сивика със Старозагорска регистрация. Изобщо не ме отрази. Ама то е не щото съм грозен, а щото съм със старо очукано кончерто.  ;) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с сивата 5-та изкачващ Шипка

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави момчето с бялото купе 5ген Сивик със, мисля че, старозагорска регистрация, което ме пусна на окръжна болница в Бургас вчера в най големия трафик. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с сивата 5-та изкачващ Шипка

На 31 ви ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрав на колегата с сивата 5-та изкачващ Шипка

На 31 ви ли ?

 

Мина доста време, но мисля че тогава беше, аз се спусках а тази кола която катереше дереше здраво и се поздравихме с раце и бибитки. Ти ли си бил колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда аз бях,но беше далече от дране това,че пасажерката не понася :) .

Поздрави

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за един ловешки сивик 8ма с табелки на форума До Окръжна болница в една забита пресечка ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивия Сивик 8-ма генерация вчера на изкачването към Цариградско към 15 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с варненското Хонде в Синеморец оня ден :) Аз бях в хасковското ЦРВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак поздрави за колегата със синия ловешки сивика 8ма ;) Явно работи в моята фирма или в съседната :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Прелюдчето, с което се засякох на Цариградско към 08:40 (от бялата Интегра).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Сива 5та хеч паркирана под едно дърво до Аркутино, С  4166, ако е тук колега още да пише, че утре си заминавам :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за акорда паркирал до мен в мола на цариградско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2335ae792c4a596b7ad39b41a4f1ef97.jpg

 

 

Браво на колегата,който не може да паркира... А не е като да няма място.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за акорда паркирал до мен в мола на цариградско

Поздрави, колега, нарочно се паркирах до теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За госпожицата с жълтия смолянски рекс, сутринта на "Климент Охридски"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за акорда с бургазка регистрация, в гр. Елена го мернах. С лед светлини, вместо халогените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравих синя 6-ка на пътя Обзор -Варна в района на Старо Оряхово-имаше табелки на клуба, на номерата.Бях с ЦРВ -2 плевенска регистрация. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката със синя 6-та хеч. с която се изпреварвахме на няколко пъти по пътя Преселци - Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с харвито, с който се засякохме от Изхода на Поморие до Сарафово.

post-22361-0-92304700-1442389411_thumb.jpg
 

Редактирано от bobchoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2335ae792c4a596b7ad39b41a4f1ef97.jpg

 

 

Браво на колегата,който не може да паркира... А не е като да няма място.

Колега винаги когато мога спирам така, защото тези пумияри не гледат и удрят вратите, брони....ужъс! Сега неговата като е барака, дай и млята да е ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Сива 5та хеч паркирана под едно дърво до Аркутино, С  4166, ако е тук колега още да пише, че утре си заминавам :D

Това лято имаше една синя 5-та хеч на паркинга на Аркутино Фемили Резорт. Ако си бил ти - чувствай се поздравен от акорда ми в началото на Юли :bye:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той беше да ;) Аз го питах със закъснение след като я видях на тръгване :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ще си я познае ли някой?

 

LiNdM.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивия Сивик 7-ма в Младост 1а зад 504 блок. Спрял е до Акордеона ми  :whistle:  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смолянски Леджънд, да се чувства поздравен. Подмина ме днес следобед на входа на Троян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на бялата Сивик 5-а ген.Хеч с квадратен заден ТХ номер :) и уникалния камбър на задните колела. Аз съм черния врачански 4 врат Акорд 5-а ген  (карахме заедно последните 10-ина км на АМ Хемус към София, та и вътре в самия град). Колега от Добрич, ако четеш това и имаш регистрация тук - поздравления за колата (канадска ЕН2 или ЕН3, съдейки по задния капак, седалките, липсата  на странични лайсни и т.н. куп други отличителни неща), скоро не бях виждал толкива лъскава и почитана Сивик 5, БРАВО ! Поздравления за грижите и усилията вложени в този за мен най-прекрасен модел Сивик. Ако имаш снимки ги покажи на всички да видят, че все още има лъскави EG/EH/EJ хонди. И един въпрос - на колко 3000км сменяш задните гуми ако не е тайна ? :)

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата ROCKONOFF

Засякохме се по стария път Севлиево -Ловеч ,и преди това из града.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия Сивик 7 с лепенки на форума, който беше спрял зад мен на паркинга на националния стадион днес сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е видинския сивик 5та с кръпка на веждата  до макдоналдс и шел на цариградско от страната на мегапарка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е "свирепия" ? :box::bash::box::worthy:

 

 

Свиреп уличен бой в Кючук Париж

Свиреп уличен бой се е разигра вчера посред бял ден в Кючук Париж, съобщи очевидец. Младеж е пребил две момчета, а след това се качил на колата си и си заминал.
Инцидентът станал около 9.30 сутринта на пловдивската улица "Димитър Талев". Таксиметрови шофьори и няколко минувачи станали свидетели на побоя, но никой не се намесил.
"Не мога да повярвам в каква скапана държава живеем. Станах свидетел на уличен бой в Кючука (по точно до закуските "Пазете тишина"). Момче със синя Хонда "Сивик" беше спрял по средата на пътя и се биеше с други две момчетата. Може да се каже че двубоят беше доста атрактивен и Силвестър Сталоун би завидял за перфектната сцена за новият му филм на " Непобедимите". Най-интересното беше, че движението беше доста затруднено зареди сивика, колите едвам се разминаваха, свириха но никой не спря и дори имаше две таксита спрени на закуските, но никой не отиде да ги разтърве. Само гледаха отстрани, като дори май и единия започна да снима с телефона си. Опитах се да отида да ги разтърва, но момчето което беше с колата, скокна и на мен. Просто нямам думи! Накрая побойникът се качи в колата и все едно нищо не е било", разказва очевидецът. Публикувана на
5 Октомври 2015 година

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...