Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата с белия сивик ( 5- то поколение), с който се засякохме вчера на панорамен път. Аз бях със същата кола, ама син цвят :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от Пловдив с 6-та ген. Сивик,черна,фейслифт,вти със стикербомб лип,карах зад него вчера с купето,ако се познае,да ми пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с лилавата 5 ген, хеч , с която се засякохме на светофар в Търново и аз дигнах ръка ама малко със закъснение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота на 25 април един колега с черно CRV с лепенка на форума на номера, в посока Враца... от сивия акорд с аварийките след изпреварване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия сивик 6та чакащ на жп прелез някъде до карлово вчера следобед около 16:00. Аз махах от влака хахахахаха

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за готинкото черното CRV с лепенка на клуба,с което се засякохме днес сутринта на Резбарска и 202-ра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с бургаско тъмно зелено Civic coupe V (с ленти на клуба на номерата), спряло беше днес около 18,30 до Шишкова градинка във Варна. Сина ми го забеляза още след пицарията и всички разбраха наоколо, че там има Honda :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите (червен хеч 6-та и сив хеч 5-та) с които се разминахме на мол Сердика в София. И двамата бяха с дупки в броните :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с англичанката, до който бях паркирал снощи в морската във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска към 15-16 ч. На булеварда в жк. младост 1.

Сив-а 6-та със преден и заден лип и спойлер доло на баггажника. Имаше табелки на клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив-а 6-та със преден и заден лип и спойлер доло на баггажника. Имаше табелки на клуба.

Почти със сигурност съм бил аз. Поздрави, колега!

 

Но защо не си спомнял да съм виждал други хонди точно там и тогава?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресичах на пешеходната пътека. И доста ти огледах хондето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Който си познае Хондата 6 генерация Хечбек с рег. номер: ВН2044АА- да се чувства поздравен !

Паркирал е "в района" на блока в Дианабад.

Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за ямболската 6та с кулерчето показващо се отдолу. В неделя в дружба 1, премина пред мен, аз тъкмо палих моята, Допадна ми доста количката, тиха и опасна, браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за Варненския сив VTI комби -вчера на магистрала Хемус, малко преди Правец- посока София.

      П.С

               Жал ми стана за стопаджиите които взе, но явно си варнал газта,щом не се срешнахме повиче. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги в Съни! То много хонда се насъбрало тук. :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със синята шеста седан, който често го виждам в райна на пожарната във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с Хасковския Акорд 8 днес сутринта пред УНСС и поздрав за 8-мата Сивик по Ляпчев с подобния ДК номер  :punk:  :punk:  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини хонда сбирка на Суходол :)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязва се оранжева Integra в района на Младост 2. Веднъж е била карана от мъж, веднъж от жена :) Колегата или Колежката, ако искат, да драснат 1 лично, че все се разминавам с тях - спирам мойта на РУМ-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с синия дел сол вти с габровска регистрация вчера на Шипченски проход.Задминах го с колелото(бял cboardman).Поздрави също на червения хеч от Бургас с който се пуснахме на светофара на 1ва поликлиника, аз бях с черния хеч с ретрофитнати черни фарове с ангелски очи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един сив сивик 5та хеч с рязана броня.Вчера вечерта към 6 и нещо на светофара преди Фантастико в Дървеница.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите:Черен прелюд със регистрация PA много красив и шумен

Син прелюд с регистрация PB и табелки на форума . Засечени във младост 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата снощи отиващ към булгара към 20:10, 6та хеч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за сивата 5-ца минаваща пред варна мол 7:40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав :-)

post-28337-0-17875600-1434006491_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кфявия паркинг в Киноцентъра има паркирана една червена четвърта генерация- сивик. С лепенка на форума е :) Да се чувства поздравен, ако чете темата... Аз съм със сивик- пето поколение ( син на цвят и бУчащ на звук) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъв със сив Акорд 6 (с лепенки DOHC MOHC) зад блок 504 в Младост 1А... Така ме беше запушил, луд късмет че не го задрах. Пич и ти караш същия модел, би трябвало да си усетил големия радиус на завиване!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за черното EG на Цариградкско сутринта към 8:30 от бялата DC2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъв със сив Акорд 6 (с лепенки DOHC MOHC) зад блок 504 в Младост 1А... Така ме беше запушил, луд късмет че не го задрах. Пич и ти караш същия модел, би трябвало да си усетил големия радиус на завиване!

Колега, извинявай за неудобството, което съм ти причинил. Но и да не бях аз, някой друг комшия щеше да си остави там колата, голяма теснотия е и трябват повечко маневри особено за изкарване. Остави ми телефон на ЛС да те черпя по бира, аз отдавна я бях видял твоята кола, че се навърта в района  :honda:  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера във младост 1 на бул ал малинов бял CRX със тунинг: брони, капаци, стопове, въздуховоди на тавана, стопове 2 гърнета отзад. 2 момчета бяха вътре.

Този рекс дълги години стоше до пазарчето на мусагеница. И е един от малкото тунинг рекс който ме радва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със син сивик 6-та хеч със строзагорска рег. днес в Пловдив със стълба на задната седалка да вземе да си ползва мигачите като ще завива на забранено,поздрави и за колегата със червен Сивик 5-та хеч със сливенска регистрация малко след това на светофара на Excalibur!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със синя 6-та, който ми свирна днес до дунев, под 4ти км, много се бях замислил колега, и късно махнах. Кой е колегата с бяла 6та с черен преден и задан капак и черен таван в дружба 1 срещу ромпетрола го засичам завива често, нова звезда е, не съм те засичал. Честито ако е наистина нова придобивка, приятно шумна и интересен външен вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия сивик- 6-та, с който се засякохме на кръговото под Фантастико в Драгалевци. Поздрави и за червения сивик- 5-та, с който се засякохме на България и Гоце Делчев... Аз съм със син сивик- 5-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за момчето с най най хубавият сивик който съм виждал по нета и на живо . Става въпрос за бял сивик 6та хеч на кръстовището на бул. Цар Освободител и Ян Палах , днес около 18:15 . Аз бях със син прелюд 3та . Ако прочетеш това посни някоя снимка  .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявайте малко из Пловдивъ, бе майна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявайте малко из Пловдивъ, бе майна!!!

Ок майна ;) Ще гледам да поздравявам :P 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави за колегата с 5-тата генерация Сивик с дупки в бронята в паркинга на Дъ Мол -3, към 12 вечерта си затръгва  :punk:

Редактирано от Knoxville

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...