Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

а да откраднат нещо и ще отговарят пред мене хаахахах :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за Сивика (6-та хеч, 1.4) в Младост 2 с Пловдивска регистрация .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колега с хеча който бипна :D спях нещо зад волана докато реагирам и то стана късно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със синия хеч 5та.. (само ЕГ-та засичам : D ) шегувам се и един червен мисля, че беше del sol ... сивика до метростанция г.м димитров а делсола по натам към дървеница :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой знае ли повече информация за Сиво VTi, фейслифтово, варненска регистрация "две 4 десет", има стикер на форума и стикер бомб на капака за зареждане, липове на всякъде, затъмнени стъкла и JDM фарове. Мисля, че се продаваше преди доста време и не стоя дълго обявата.И каква е регистрацията на собственика във форума?Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един акорд купе мисля,че беше в студентски с табелка на форума.Мигнах му карайки зад него :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jetli това е бившето ми ВТИ , верно не стоя много на обява за 2 дена ми званнаха 17 човека , имам телефон на въпросния колега , ако ти трябва пиши лично ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му знам Ника във форума на момчето , но ако те интересува покупка на тоя сивик :) просто забрави ... Преди известно време говорихме с пича и има далееч по-различни планове. А иначе колата наистина си залужава. Мога само да похваля Жиката за поддръжката. И да не съм офф Поздрави за колегата с черната 6-та ген. който пуснах в събота да излезе от пресечката срещу Лукойла във Възраждане до Масаро. Страхотна колица колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата LsD :) по обяд беше на Техномаркет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синия Прелюд, с който се дръпнахме на светофара на железния мост на бул. Андрей Ляпчев, днес към 17:30-18:00ч. Незная дали чете форума, добре умирисахме пътя на гуми и бензин :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивия Акорд 6 ген, ако чете форума, към 01:15-01:20 на Ломско шосе в началото при ОМВ-то. Много хубав номер  :yes:  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава черна турбинирана 5ген хеч срещу 33 в студентски

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кого е тази количка? http://prikachi.com/images.php?images/903/7932903Q.jpg

Редактирано от luboo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готин бял Сивик 5-та хеч в кв.Толстой паркиран до кафе Сърцето.Мярнах го вчера вечерта докато си търсех място за паркиране.

Поздрави на собственика му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегите с голямата лепенка на форума, с които се засякохме до John Deer на път към Юби-Ко 

От черното CRV :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с черната 5та хеч с лепенка от миналата НС, с който вчера ударихме по няколко прекъсвача на Царица Йоана в Люлин? :D И поздрави на колежката със сива лъскава 6та хеч дето се разминахме на Шипченски проход :) Аз бях със синьо-черната 5та хеч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е фена и каква е хондата?

Изображение3909.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на първа генерация Акорд .. ама по повечето снимки те са с огледала над гумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Май беше на Калояново септември, много работа има по нея ама човека изглеждаше надъхан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегaтa с червения сивик, петa хеч с черен кaпaк и енжъл aйс сутринтa в студентски до мaнджa стриит минa... поздрaви .. мн готинa колицa!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със Синьото купе 5та ген в студентски преди малко до Joy Station ... искам снимки на това купе. брутална стойка! Евала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на собственика на жълтия варненски Сивик 6-та с който се засякахме Събота на светофара до ОМВ в Шумен. :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(rock) Поздрави на колегата с англичанката, с който се засякохме вчера на моста на Дупница. Аз бях със синия сивик, пета генерация. Извинявай, в последния момент те видях и реагирах малко бавно :) Поздрави и на колегата с червения сивик, с който пък си говорихме на omv до Благоевград. Надъха ме и аз да започвам по- сериозно с мини- ме- то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кое време колега? Аз бях в Дупница с Акорд 6ген.  между 16 и 17 и някъде по пътя видях един син Сивик, но не помня дали беше в Дупница или някъде около София  :lol:  :lol:  :lol:  1000 километра навъртях вчера и вече ми се губят малко моменти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив ли е на цвят Акорда? :) До тебе мисля, че имаше момиче? :) Точно по това време беше иначе :) Нормално, с толкова много шофиране... И аз понякога се изгубвам във времето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За акорда и сивика вчера в Outleta в Сф

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив ли е на цвят Акорда? :) До тебе мисля, че имаше момиче? :) Точно по това време беше иначе :) Нормално, с толкова много шофиране... И аз понякога се изгубвам във времето :)

Дам, ние бяхме, с теб също имаше още един или двама човека в колата, това ми направи впечатление  :drunk:  :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с добричкото ЦРВ до Кошарите в София, имаш доста весела аларма на колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на колегата със синята шестица (сивик), пракиран пред Киноцентъра :) На входа на кафявия пракинг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше днес в Трейдинг-а? 

 Радо ти ли?

Публикувано изображение

Редактирано от batdachko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с черния прелюд в студентски град до манджа стриит :) Много готин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за белия рекс с който бяхме на светофара на Сахаров и Малинов.Имаше табелки на форума :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с зеленото купе пред Тон Бонбон на Рива центъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син хеч 6та с бели джанти, В 1441 във Варна, около 07:30 в Петък сутрин, до Практикер, който не благоволи да поздрави :)

Редактирано от Denz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния Сивик 6 ген на МакДоналдса в Младост 2 преди има-няма 15 минути.  :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои беше днес в Трейдинг-а? 

 Радо ти ли?

 

Ей, не мога да се скрия с тази кола :)

 

Поздрави на всички Хонди, които тази нощ си свериха часовника с моят РЕКС по бул. Сливница. Рекох да излеза на разходка да разтъпча колата преди състезанията в Дупница и като гледам май не бях единствения. :D;)

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е колегата дето паркира около 30 -та поликлиника в Обеля 2? Колата е Хонда Прелюд с Русенска регистрация. Поздрави от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите преди час на Мебелна палата.5-та и 6-та бяхте като едната кола е близначка на моята хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго ми беше да се погоним от Лясковец до Стражица... Мислех да мигна на ЖП гарата да полафим, но имаше полицаи... До нови срещи, симпатична задница имаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с пловдивския акорд 6 та бордо в казанлък аз бях със синия акорд 5 та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...