Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Снощи към 19:00 в Люлин от Билата по Царица Йоана посока тунела, червена 6 ген. японка с доста приятен звук..... :plane:

 

Поздрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд 4, бордо... Кой излизаше от А - д,..наклона, посока Кърджали - около 15 часа вчера. Не видях регистрацията.

п.п. Много лъскаше, бравос... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червения Плевенски делсол с който се поздравихме на кръстовището на Окръжна болница около 13:00 днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Попай

post-3394-0-00803600-1396021409_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за justqk днес си джъткаше в Тополи. Както и аз но с баничарката. :D

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави за justqk днес си джъткаше в Тополи. Както и аз но с баничарката. :D

 

 

Хванал си ме да разхождам новите джанти :D  поздрави и другия път се обади да се запознаем :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния хеч 6ген на детски свят в тракия,към 17ч днес ,беше паркирал до мен  ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата дето беше спрял днес до моя блок...  :zen:

post-6127-0-20810600-1396126076_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздрава колега ;) В този район съм меркал няколко сивика.Предполагам и теб ако караш сивик :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и благодарности на колегата, със сивия Сивик 6 ген. , който преди около час предложи помощта си, докато сменях гума пред Гранд Мол Варна. 

Колега мерси и сори , че не бях много на кеф...   :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със зеленото купе 5та, който ме поздрави днес около 17 часа на паркинга близо до зала фестивална. Доста се бях ухилил, че видях хубаво купенце :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с червена 6-ца сивик хеч., с който се разминахме до мол Парадайс в София днес около 09:10ч. Аз съм със синя 5-ца сивик 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и благодарности на колегата, със сивия Сивик 6 ген. , който преди около час предложи помощта си, докато сменях гума пред Гранд Мол Варна. 

Колега мерси и сори , че не бях много на кеф...   :honda:

За нищо колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със Сив сивик хеч 6-та, който изпревари в Насрещното цялата колона коли, чакащи светофара на улица Филип Кутев към бул. Черни Връх. Евала колега, малко срам ме хвана чак.. Днес към 9:30 сутринта

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червен хеч 6-та с който току що се разминахме в Тополи, сори че само махнах нямам клаксон :D:) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатични колежки в тоя Пловдив бре...ще почвам да им пращам въздушни целувки :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Жълтия хеч 6-та. Който отиде на газстанцията в Възраждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега.. ти със 5тицата ли беше ? Или се бъркам? 

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувам си днес в 280 към 19:0и близо до Джумаята в студентски град един приятел ми вика "виж там Ламборджини" и погледнах и ми трепна сърцето... Гледам до него една 5та генерация Сивик, хеч <3 !!! Поздрав за колегата!!! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегите с червената 5та хеч с който се заговорихме на светофара до окръжна болница във Варна 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега.. ти със 5тицата ли беше ? Или се бъркам? 

Не черен хеч. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с бялата 5-та на OMV на гешов, днес, около 18-19 часа :)Бързах и нямаше как да сляза да се видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е бял 5та хеч го видях и аз до голямото фантастико в студ. град! Поздрав! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата ARMAVEL с който се разминахме днес към 17:00-17:30 зад зоопарка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на DreamBoy, одеве мина през 4ти км :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на rulemaker към 9ч на моста на към Водната палата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на зелената 5 хеч и черния ЦРХ на подбалканската линия посока Калофер.Май си бяха спретнали планинска гонка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с ЦРХ-са СА5111.. маи беше, на околоврасното преди краговото на Драгалевци кам 16,00. Тия двамата с джибките те бяха ядосали нещо ли? че така с 100 и.... от наи- дясната в наи- лявата лента и обратно. Замалко да ми цунеш служебната баничарка  ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав но колегата с червената англичанка 6ген Който ме изпревари малко преди калояново в посока пловдив вчераИ на колежката с бялата 5та хеч пред молаЗа първи път ми се случва да се чудя кое да загледам първо колата или собственичката :-D :-D :-D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На огледалото за задно виждане съзирам кола! И то какво било - Прелюд, че даже с ксенон и като моя, кеф ми беше, случката е при Оптимо Дерони на Околовръстното... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой знае ли кой е колегата с червена 6-та хеч втй, която е спряна на трамвайното депо в банишора,че един приятел се интересува и му обещах да му помогна. Ако някой познава колегата,нека ми пише на лс.Благодаря и поздрави. (колата имала лепенка на фенклуба,така,че явно е наш човек) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния хеч в смирненски (идея си нямам къде се пада по-точно) днес към 18:30 се разминахме и ми махна,много бързаш не може да те огледа човек :)

Редактирано от А. Чавдарова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния хеч в смирненски (идея си нямам къде се пада по-точно) днес към 18:30 се разминахме и ми махна,много бързаш не може да те огледа човек :)

Ако е била 6ген може да съм бил аз,по това вреве се въртях в Смирненски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със една лачена синя 6та хеч сутринта в задръстването до Г.М. Димитров!  :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата в черното сивиче 6 ген в Габрово. Аз бях с червената 6 тица . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на колегата със сива 6-ца с номер от националната, около 16:00 до автогара Варна, свирнах му, но май не ме забеляза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на градския с красивият син заралийски Сивик на околовръстното към бул.България. Много красив е станал, поне до колкото успях да видя от всичката вода !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на градския с красивият син заралийски Сивик на околовръстното към бул.България. Много красив е станал, поне до колкото успях да видя от всичката вода !

Благодаря колега, аз бях - Поздрави и на теб! п.п Има още много да се желае  :tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със сивият Прелюд 5 ген днес на кръстовището на Кауфланд в Тракия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колежката Daria преди 20тина минути във Възраждане :). Аз бях пешеходец към момента :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...