Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Клонингите атакуват (вчера до автогара Подуене). Аз съм този вдясно. Голяма рядкост са тези американски комбита, камо ли да се уцелим в същия цвят. Поздрави на колегата. Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е 6-та хеч бяла ,която седи на паркинга на Библиотекарския ? Много е красива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от снощи по бул.Сливница гр.Варна с Черната сивик 6тица В 0195 НА (ако не се лъжа) ..... Беше с стикер на клуба :) ... и не се чуди защо така оглеждаха колата от това митсубиши .. ;д ( undercover)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за олигофрена с черния сивик 6та преди 10 мин на Хеи........човек ако четеш всички знаем че 1.4 върви на самолет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на усмихната колежка с която се засякохме снощи на крастовището на Технополис Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше пича със сивик купе type R ?Спрях зад него на светофара на медицинския в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на усмихната колежка с която се засякохме снощи на крастовището на Технополис Варна.

 

Май аз бях... Публикувано изображение е и да не съм,пак поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за jdm-ското зелено сивик купе 5-та с което се засякохме в Илиенци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с crx 2 (бяло-син), който често виждам паркиран на кооперативния в Люлин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за колежката с рег. номер А 8423 **, със "невероятно бърз" син сивик шестица! Със състезателни маневри в градски условия далеч няма стигнеш :angry: :angry: :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата,ако е от форума със сива 6та хеч в Разград на светофара на Априлско и Странджата към 18:10 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Атома, който ми направи път под мол Варна Публикувано изображение

Редактирано от cekocek
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cekocek поздрави за теб на светофара под Гранд Мол,чакаше за ляв мисля.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Синия Prelude който нито си спря на стопа, нито се съобрази че идвам засилен, нито нищо. Колега другия път като излезеш така от уличката до Максуда, поне се изнеси малко по бързо за да не си претопявам накладките.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зелената 5-ца хеч по стария път Чирпан - Стара Загора днес около 9 сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с сива 4-та генерация, ниска, със син волан, която днес беше на бул.България. Много симпатичен сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОздрави за хубавата колежка с хубавата приятелка с хубавата черна 6-та хеч Сивик със сиво цвете на задания калник :) днес около 16:30 във Възраждане до блок 3 ;) Бях пеш със сигнало жълто яке Джордан Хонда и разхождах малкия Втек (хъскито) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за MIYAMOTO :) днес сутринта около 9:15-20 под моста до Ситроен :) Бях с автобуса ( Опел Зафира ) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с белия прелюд /такъв с изкачащи фарове/ следващия път ще се озове в канала /покрай улица Струга/. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, да си признава коя е мацката със синия CRX VT, която щъка постоянно из кв. Лозенец в София.

Ежедневно я засичам по улиците, и ми пълни душата.

Babe+CRX=OMG Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали е от форума колежката, но все пак Поздрави ;) Синя 6-та хеч днес около 15:00 в Русе, паркира на Борисова за малко и бръмна след 10 минс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за врачанския червен 5-та хеч с премахнати вътрешните части от стоповете. Днес го видях в Първомай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо да си признава кой е с четвърта генерация черна в Русе, преди малко пред Технополис. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен хеч 5-а ген.,в момента пред Уни кредит с/у пожарната в Перник,номер от националната 058,поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата с 5-та хетчбек днес на "Стамболийски и Величков", нямаш ли гърнета колега, :D ревеше колата като само с изпускателен колектор и права тръба назад! :o Как изддържаш в колата?Ако те набарат полицаите ще те спрат веднага от движение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера!Поздрав за колегата с оранджевия Jazz на автомивката до Екото на околовръстното в София :thumbs1:/> Поздрав и за колегата с зеления Prelude на Симеоновско, пак в София :hondarulez:/>

Редактирано от www.spirit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червения хеч със сливенска рег. по междунардония път след Метро Божурище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги, с които се разминах вчера от Несебър до София и обратно :) Много хонди и всичките без лентички бива ли така:(/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И поздрави за още 1 колега засечен на паркинга на Long Beach & Spa resort Шкорпиловци. но тоя път от Добрич.

post-19856-0-59439100-1388194523.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сив Сивик седан 5-та ген с раздути черни вежди на калниците, който няколко пъти ме поздравява, но аз все не успявам да реагирам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cekocek поздрави за теб на светофара под Гранд Мол,чакаше за ляв мисля.. Публикувано изображение

 

Поздрави и за тееб Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее кой беше колегата с черно купе 6-та ген турбинирана мина преди малко по царица йоанна в люлин, многоо хубаво звучеше и вървеше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пздрави на колегата от паркинга на лифта в Банско! Колега голем пич си радвам се, че се запознахме. Само че ти забравих ника :( Само да ти кажа, че открих от къде идва проблема по колата ми. Остава да си го оправя в София. Жив и здрав да си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив тайп Р 5та генерация на светофара на сточна гара в Пловдив.Кой беше да си признае :D Имане и лепенка хонда фенклуб на жабката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic :Къв е тоя Type R 5-та ген. че ми стана интересно.Такова жУвотно нема

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емии не съм много в час с 5та серия,но имаше емблема type R :D Афтърмарк дава +5 магарета :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за девойката със сивия хеч 6та....до автосалоните...от сивия хеч 5та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И поздрави за още 1 колега засечен на паркинга на Long Beach & Spa resort Шкорпиловци. но тоя път от Добрич.

Благодаря, бях на банкет на общината тогава, а иначе почти всеки ден съм в Долни чифлик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пздрави на колегата от паркинга на лифта в Банско! Колега голем пич си радвам се, че се запознахме. Само че ти забравих ника :(/> Само да ти кажа, че открих от къде идва проблема по колата ми. Остава да си го оправя в София. Жив и здрав да си!

Enigma е ника му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси jivaka!Enigma, голямо благодаря за всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...