Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Браво на колегата с прелюда който днес направи поне 3 нарушения на светофара на пожарната в Сухата Река и ако не го бях видял че е такъв състезател щях да си го отнеса....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтата 6-та хеч днес на бул. Васил Левски до Дубровник около 10 11. :)

Редактирано от uBo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтата 6-та хеч днес на бул. Васил Левски до Дубровник около 10 11. :)/>

Поздрави и на теб колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения сивик хечбек 8 генерация.На магистралата около Пловдив.Дълга ибезаварийна експлоатация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за състезатела със сива 6тица хеч фейс В25** тоя път успя на магия да ме изпревариш на 1-2 санта от калника ми късмет за напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 18:45 до BILLA-та на капитан райчо се разминах с един хълт сивик 6-та хеч със Sticker bomb на предния ляв калник, номера не успях да погледна.Ако колегата се познае да се чувства поздравен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Много Хонди, много чудо по черноморието.Джиткайки си по Царево до преди 3-4 дена случайно съзрях две хубавици с лепенки, липове и прочие :)/>.Та поздрави на собственика на първата спряла до лъскав хотел в стария град:

Публикувано изображение

и поздрави и на собственика на втората Хонда с който си бяхме почти комший по квартира в квартал Василико:

Публикувано изображение

 

П.П Бях до оградата с белия джип в дъното.Аз съм с 6-та хеч сива.Поздрави :)/>/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата, който мина покрай мен на една от спирките на улица "Кракра" и жена му (предполагам) каза: "Това не е ли VTi".Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато бях с колелото по бул. Левски, от подлеза, който е до ХЕИ, излязоха червен и лилав 5та хечове. Нещо се заиграваха май. Публикувано изображение

Редактирано от Fanatico

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, засякох една сняжно бяла перличка прелюд 5 ген. с PA****** номер в бизнес парк софия с лайсничики на форума! Поздрави колега колицата е супер! И тези ангелски очета как я отварят не е истина. Прекрасна е колицата ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около нас (ул.Ген. Колев) доста често виждам сивик 4-та генерация с калниците върху гумите. Тъмно син, виждал съм те по срещите, но не се познаваме.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия Акорд СА...., който настигнах днес по обяд между Баня и Слънчев Бряг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на 6тата хеч която беше в Добрич вчера с кристални стопове е отзад ама не мога да се сетя май беше от СТ :) и естествено поздрави на черната хеч с розовите ленти :) ама бях малко под прикритие и да си изкара слушалките от ушите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за русенското купе до Възроожденци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за колежката със сивата 6та по рано на Спартак :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за всички колега от ТУ-Варна. Много хондели там бре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9791 Публикувано изображение аз бях отличавам се по фаровете Публикувано изображение малко кофти така ама криза Публикувано изображение помня че с едно комби си свирихме че го видях че имаше лепенки ама то май беше бая отдавна на мкдрайв Публикувано изображение

 

Аз бях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черна 6-ца, който беше паркирал до мен пред стадион Пловдив преди малко - с табелки на номерата и стикер от срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и за колежката със сивата 6та по рано на Спартак :)/>

Поздрави,колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черна 6-ца, който беше паркирал до мен пред стадион Пловдив преди малко - с табелки на номерата и стикер

 

Поздрави и на теб :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черна 6та с лепенка civic на предния капак днес към 9ч на влизане в Пловдив по Карловско шосеКойто накаваше един сеат леон ама мен май не успя Успех следващия пътИ внимавай със сеата че тоя е някакъв ентусиаст редовно се дърпаме с него и от време на време прави курвачки :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с ъс сивика 4та ген. днес по бул. "Цар Освободител" Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на 6тата хеч която беше в Добрич вчера с кристални стопове е отзад ама не мога да се сетя май беше от СТ :)/> и естествено поздрави на черната хеч с розовите ленти :)/> ама бях малко под прикритие и да си изкара слушалките от ушите :D/>

Хахах поздрави и на теб колега ... Аз съм разумен и отговорен шОфер и карам с хендфри :) ...Сорри ако не съм те отразила.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата със сребристия сивик 6-та генерация паркиран пред райфаизен в Разград (колата беше със Сливенска регистрация и стикери на форума)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с ъс сивика 4та ген. днес по бул. "Цар Освободител" Публикувано изображение

 

Поздрави и на теб :)До нови срещи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, колежка със Сивик 7, СА86**** сребрист металик, Цариградско шосе 17.05 - 17.10 ч.

Между Орлов мост и 4 км карахте след мен.

Да сте чували за дистанция?! Особено петък вечер?!

Накарахте ме да натисна педала и да се спася в съседна лента, за да не гледам лицето Ви, а фаровете Ви.....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия прелюд днес около 9:00 9:30 сутринта на краезерния път близко до максуда Публикувано изображение видях те в огледалото ,а аз бях със сивик 5-та купе (вишняво). И на колежката с черната 6-та генеряция с розови ленти малко по късно до Дубровник ,бяхме един до друг ,но сякаш не ме забеляза или просто не искаше Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прелюда, който ме упъти към студентски :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб. Много е готин сивика. Даже незнаех че те упътвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката с вишневия прелюд 4-та ген днес около 12 часа на крайезерния под моста :) Доста го беше нацедила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЛОВДИВ---- поздрави на колегата с червената (с черен капак и таван) 5 ген на паркинга на Баумакс днеска следобед мина 2-3 пъти

 

пп може би колегата dufos ако са нелажа

 

пп2 също и миналия ден една черна се миеше на мивката там тунингована 5 ген. с лепенки от националната (43) маи ... . мноо яка Публикувано изображение

Редактирано от B e n d e r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана 2 дена подред засичам една колежка със сив сивик 6-та хеч с табелки на клуба, номера е нещо от рода на В8735, колежката е руса и си мисля на 90% че е daria ако не се бъркам. Та която и да е колежката да се чувства поздравена. Аз и двата пъти като се разминахме бях инкогнито, първия път бях пеш а днес бях в БМВ-то на един фр :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със синия сивик англичанка с варненска регистрация и стикер от тазгодишната НС, забелязан вчера около 17,30 часа по бул. "Цар Борис ІІІ Обединител" в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана 2 дена подред засичам една колежка със сив сивик 6-та хеч с табелки на клуба, номера е нещо от рода на В8735, колежката е руса и си мисля на 90% че е daria ако не се бъркам. Та която и да е колежката да се чувства поздравена. Аз и двата пъти като се разминахме бях инкогнито, първия път бях пеш а днес бях в БМВ-то на един фр :)/>

Аз съм,не се бъркаш :) поздрави и на теб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с жълтия сивик 6та генерация, който ми свирна преди малко на Цар Освободител до отбивката за техникумите...... колега, който блее на пътя поздравява тук Публикувано изображение

Редактирано от niko_bo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на едричкия колега с CRX-а и кожуха, дето щях да го бракувам с баварката, на разкопания Ал. Малинов, в Младост 4, между Бизнес парка и полския магазина за деликатеси. Кой беше с предимство не разбрах... Май аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за Hondakio вчера пред катедралата Варна(бях дигизиран с голф3).Кой беше колегата с розовия прелюд големия спойлер на багажника в събота вечерта пред дюнерите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата с комбито в люлин на тунела, където се засекохме с лепенка от националната ! ;)Един сив CRX минава почти всяка вечер през царица йоанна пак с лепенка от националната кой е :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...