Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав на колегата с вишневия прелюд вчера към 23:10 на Цариградско, пусна аварийки за поздрав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на колегата със синята 6-та генерация (OZ Super legerra и Парада Спец 2) в Сртрелбище, който махна през шибидаха докато го чаках да излезе от паркинга. Странно, че някой поздравява, но явно акорди като моя още не ни възприемат като част от клуба.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със зелен хеч 6-та днес на Брезовско в Пловдив го видях към 6 часа на който боята от пред по калника не му беше много еднаква,ама имаше стикер на багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на комшията в Лозенец със civic6 рег.: С3533..Публикувано изображение

 

Да се чувства поздравен и от мен. Много е лачена Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата със 6-та хеч синя със софийска регистрация малко по нагоре от червения площад с който си махнахме... загледах се в колата ти и за това толкова бавно реагирах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия прелюд вчера сутринта на моста на Мездра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на една 5-та, една сива 6-та и една сива 5-та със СТ номер на които бибипнах на новия светофар на спартак :) аз бях с бяла 6-та и зад мен имаше един син делсол :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица един много лачен сив црх по Сливница, от Орион до Опълченска някъде? Не можахме да се засечем на светофар да го похваля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Кой е този колега ? Ако може да ми пише .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения CRX с номер Х 7242 днес към 19ч до Петолъчката :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на червения хеч 5-та в кв. Каршака в Пловдив.Седи до един хранителен магазин точно при пазарчето.Ако не се лъжа съм виждал да я кара една симпатична лейди.Поздрави мацко. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното рекс-че с готините джанти и лошото куче пред Бродуей в тракия тази вечер.Като си тръгна от кафето и на колелото докато чакаше за ляв и мина едно купе и само как захапа по него много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с тъмния CRX, който се движеше тази вечер около 23 часа по бул. Княгина Мария Луиза и бул. Източен в Пловдив. CRX-a беше с пореден номер 210 от тазгодишната НС. Поздрава е от водача на Civic-a с пореден номер 156. Беше супер яко - две хонди, носещи гордо стикерите от НС 2012 из улиците на нощен Пловдив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното рекс-че с готините джанти и лошото куче пред Бродуей в тракия тази вечер.Като си тръгна от кафето и на колелото докато чакаше за ляв и мина едно купе и само как захапа по него много добре :)

хаха аз бях с купето, а колегата с CRX-са беше колегата balinkata.Поздрави.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Вичо с черната 7ма генерация Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното рекс-че с готините джанти и лошото куче пред Бродуей в тракия тази вечер.Като си тръгна от кафето и на колелото докато чакаше за ляв и мина едно купе и само как захапа по него много добре :)

Не го ли позна возил си се в него ? А той Наско го написал вече не видях :D Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното рекс-че с готините джанти и лошото куче пред Бродуей в тракия тази вечер.Като си тръгна от кафето и на колелото докато чакаше за ляв и мина едно купе и само как захапа по него много добре :)

Не го ли позна возил си се в него ? А той Наско го написал вече не видях :D
Олее Тошее неудобно ми стана.Как не съм те познал,макар че ми мина през акъла дали си ти обаче поогледах колата и реших че не си ти.Направил си някой обновления-джанти онова цветното под бронята "лип" или там как му викат нз. а и лепенките с рекламата на задните прозорци ги няма.Затова сигурно не съм те познал.Ще прощаваш. Тряя се реванширам хаха пусни една стрела да направим някой Бродуей някой път.Аз често ходя там.Хайде поздрави и леко с прекъсвача хах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното рекс-че с готините джанти и лошото куче пред Бродуей в тракия тази вечер.Като си тръгна от кафето и на колелото докато чакаше за ляв и мина едно купе и само как захапа по него много добре :)

хаха аз бях с купето, а колегата с CRX-са беше колегата balinkata.Поздрави.
Ето го и красивото купенце.Поздрави и на тебе колега,голяма красавица си имаш.Май ти видях колата тази неделя на бул. България спряна малко преди колелото на панаира.Като я видях и си счупих врата,щях да спирам моята до твоята и да ги снимам хаха,защото са почти еднакви.Аз си нямам само якото окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Вичо с черната 7ма генерация Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Ти па кво ма поздравяваш в форума :D Все едно не живееш срещу нас... ах ЦеКо ЦеКо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със Жълтия Сивик днес около 17:30 го мернах да минава през кръговото на 3-та буна аз се бях подпрял на 1 кола и чаках куките да се разкарат ,че правиха акция за тия къде бяхме спрели на буната :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето го и красивото купенце.Поздрави и на тебе колега,голяма красавица си имаш.Май ти видях колата тази неделя на бул. България спряна малко преди колелото на панаира.Като я видях и си счупих врата,щях да спирам моята до твоята и да ги снимам хаха,защото са почти еднакви.Аз си нямам само якото окачване.
Да, това е моето купе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да поздравя цялата бригада с купета на националната :) и да благодаря отново на колегата Pioneer за полезната информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червеното рекс-че с готините джанти и лошото куче пред Бродуей в тракия тази вечер.Като си тръгна от кафето и на колелото докато чакаше за ляв и мина едно купе и само как захапа по него много добре :)

Не го ли позна возил си се в него ? А той Наско го написал вече не видях :D
Олее Тошее неудобно ми стана.Как не съм те познал,макар че ми мина през акъла дали си ти обаче поогледах колата и реших че не си ти.Направил си някой обновления-джанти онова цветното под бронята "лип" или там как му викат нз. а и лепенките с рекламата на задните прозорци ги няма.Затова сигурно не съм те познал.Ще прощаваш. Тряя се реванширам хаха пусни една стрела да направим някой Бродуей някой път.Аз често ходя там.Хайде поздрави и леко с прекъсвача хах.
И аз съм редовен там с двете Рексита :D оглеждай се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна никой не поздравява, е такова... Почвам да си мисля, че акордаджиите наистина никой не ни брои за хондаджии. Святка, махам - ядец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми да не казвам нещо и да не обидя някой ама повечето са чичовци :) пък и във варна съм забелязал че не се поздравява много много :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз преди поздравявах, но сигурно на 50 човека 2ма да ми отговорят и спрях да го правя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички колеги с които се видяхме днес от Приморско до Стара Загора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прелюда днес към 8 на колелото на панаира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на ZERO и на колегата с черния прелюд 5та, който кара зад мен около ХЕИ във Варна :)

Редактирано от Denz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска следобяд на излизане от Пловдив се събрахме баси Хонда мафията. Публикувано изображение Варненски Сивик, някъв нов, Пловдивски Акорд 7 и аз. Наздраве пичове, които и да сте! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия прелюд с номер ..2200.. дето беше на паркинга на Кауфланд-Люлин :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лично и на маса :D:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен atoma, който обикаля из Левски в момента :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за черния сивик 6-та хеч с толбухинска регистрация зад който карах в посока мол Варна снощи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувства поздравен atoma, който обикаля из Левски в момента :D

Благодаря ти :) Поздрави и на теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със Сивик 5-та от Дондуков към Сточна гара номера беше 9886 или 9868 :) обърни внимание на 3-тата врата че ще ти изпадне някъде :P Колега с Акорд, доста стар модел, беше спрял пред Фактор Трейд на Ботевградско ( кажи ако работиш там че правя къща и оттам пазарувам ) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за техеранския черен сивик 5та, който беше спрял срещу ОМВ в чайка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката със сивия Акорд В 1186 , която очевидно си танцуваше по пътя от Добрич към Варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хондаджии в кв. Редута :) Поздрави, вече ще ме мярката из уличките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...