Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Надявах се да е някой от форума но... нищо надявам се хондичката да стане мания.. Днес пак я видях, и собственика и беше почнал да я "раздува" до колкото видях , или може би просто я е кърпил Публикувано изображение Дано да стегне колицата да и се порадваме и ние малко.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 5ген седан, който ми махна днес по обяд в Пловдив, аз бях с черната 5-та хеч с оранжавите джанти. Ако не се лъжа това беше колегата Васил Койчев от Меднес. Да се чувства поздравен. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черния Сивик пред техническия в София днес по обяд 9081 ли нещо такова беше номера :)) Аз се бях замаскирал като пешеходец :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

То с тва си още по-забележим,кола ли е чудо ли е :D
За кораба майка или добро или нищо! :lol:
Нищо - Нищоо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера. Поздрави на колегата с черното купе 6 ген. със сливенска регистрация, с което се разминахме по пътя за Чудните мостове. Той на долу аз на горе :) Реагирах малко бавно но все пак уцелих клаксона.

ПОздрави и на тебе колега. Беше се забързал.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със хубавата синя 6-та хеч между Лозенец и Петолъчката :) в посока Ямбол/Сливен :) който се канеше да изпреварва като се разминахме :) ПОздравеи и за колегата с прекрасната бяла 6-та :) Спрял точно след Лукойл в Старо Оряхово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червената 5ген седан, който ми махна днес по обяд в Пловдив, аз бях с черната 5-та хеч с оранжавите джанти. Ако не се лъжа това беше колегата Васил Койчев от Меднес. Да се чувства поздравен. :P

:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е от форума, но все се каня да поздравя колегата със сивата шеста купе, който живее край нас. Улицата е Крали Марко 26. Даже в момента виждам колата през терасата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за поздравите ;D, не живея там, просто там работя (в момента съм в офиса даже, само шефа да не ме усети :D)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно червеното прелюдче 4та ген. който се заиграваше пред стадион Ботев в Пловдив ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Accord с рег. СО.... с който сутринта карахме заедно от Орлов мост до 4ти километър!!!И да си признае бързо кой е?! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с уникалния Accord Coupe който спира в тракиа, до 60 класното. Ако не е колага от форума, като си взема стикерче ще отида да оставя и на него едно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на колегата със civic с рег. А58... вчера следобед ме мина на магистралата от Бургас в посока София и видях че има стикер пресветнах но май не ме видя?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова http://avtochasti.cars.bg/u673524И да не съм офтопик. Поздрави на колегата с червения SiviK :D четворка с черен капак с кого се разминахме в Младост, Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тунинг събора в Бистрица имаше няколко Хондички :) Да си казват ако са оттук :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрав на колегата с който се разминахме вчера малко преди Плевен ;)

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако чете форума, да се чувства поздравен фенът с лилавия хеч 5-ца в Кайсиева градина. Отдавна ми прави впечатление колата. Личи си че собственикът е зарибен :) Ако не бях тръгнал да гоня бусът, който ме засече брутално, щях да успея да откликна на поздрава, колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черната 5-та ген. който беше спрял снощи до "таксито" на покрива на Гранд Мол към 10 вечерта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрав на пичагата и къдравата мацка до него с черния прелюд с които одеве към 6 и нещо дадохме газ на първите километри на магистралата към Пловдив ;)

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата със свелосиния ледженд IIгенерация, с който се засякохме по пътя за Казанлък днес към 17:00 часа. Уникална кола! Беше с чуждестранна регистрация, не знам дали е от форума, ама доста се беше позасилил. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с Хасковския прелюд 4 с регистрация 1035 на Симеоновско шосе, спрях да питам за лип и видях прелюда с лепенка на форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с зеленикавото купе сивик до Еко-то преди магистралата :)Скивах ти форумските лепенки и те усетих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз те мярнах колега...ПОЗДРАВИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с англичанката с , когото си кимнахме на светофара между Пикадили/Практикер и Технополис :) на 24.05Поздрави и за колегата със зелената 5-та генерация , който дойде на абсолвентската на ВИНС-аджийките на ХОРИЗОНТ пак на 24.05 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Tino в петък в големия дъжд в Кичука в Пловдив :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D поздрав и от мен :) леко късно се усетих ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в Благоевград забелязвам един колега от форума с един син хеч 5-та генерация. Колата е със софийски номера и паркира близо до НХГ. Днес забелязах, че има стикер на клуба и реших да драсна тук. Колега, ако забележиш, че съм писал можеш да драснеш на лично и да се запознаем. Аз живея много близо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А някой знае ли кой е собственика на колата от тази тема Има ли регистрация тука. Ако някой му има телефона, да ми го драсне на едно ЛС.

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синя пета хеч който ми махна вчера на улицата зад затвора :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави за колегата с тъмнозелената 6-та ген. разминахме се до ханчетата в септември:) и му мигнах но май неме видя :P.аз бях с сивата 6-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със прекрасната S2000 днес по обяд на светофара на окръжна болница :) Поздрави и за колегата със червеното купе 5-та генерация тръшнато на земята :) На светофара на цирковата площадка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със Зеления Civic Aerodeck и супер яките джанти с Рег. РА вчера на Г.М Димитров :) бях маскиран с друга кола Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
My link Поздрави на колегата : )) Редактирано от ToffiFee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, поздрави и на теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата, ако е от форума :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от Варна с червения прелюд в подземния паркинг на Grand mall. Бях забравил къде паркирах сивик-а и като загледах прелюда набързо я намерих.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за С2000 с ямболска регистрация, беше в Сливен и мина с мръсна газ покрай едно заведение :)))) всички се обърнаха да видят каква е колата :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата който бе спрял над с. Марково посока х. Здравец ;) бая навалица имаше тази вечер по пътя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

кой е колегата със синята петичка сивик пред 51 бл в студентски. Гледам стикер на форума!

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на всички Хонда маниаци.И по специално на всички рулиращи в Пловдив,който ежедневно засичам и понеже не знам дали са от клуба ги поздравявам тук.А това е моето возило: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=421974707836652&set=o.151208458275814&type=1&theaterАко ви харесва харесайте... :)ПС.Колеги защо БМВ-тата събират най-много харесвания????Мразя ги хахах :)

Редактирано от VatoOo
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...