Jump to content
pasala

Помощ относно Мини-ме Д13.

Recommended Posts

Здравейте колеги , притежавам едно прелестно създание , Сивик 5-та генерация с двигател д13б2 - 75 к.с , от доста време обмислям да я подсиля , не ми се занимава да взимам нов двигател , искам да направя скромен проект на д13б2 , разбрах че има вариант да стане около 125 к.с с мини-ме проект , но бих желал да изслушам вашите предложения какво ще е нужно за стартирането и завършването на проекта , какво ще ми е нужно ( като части ) и т.н , не съм запознат доста с нещата и бих желал да ми обясните ако е възможно , благодаря за вниманието ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее чакам да видя отговорите първите 21 съм ги чел.Ще зема участие и аз де. Но по натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега дай някой лев и да ти дам моята кола всичко което ще правиш вече е направено че и малко повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ITI не си търся друга кола , искам да си направя собствен проект , който да си го направя сам и когато нещо не дай си боже стане , я се развали нещо да знам примерно как да си го оправя а не да купя готова и да скляпам ако стане нещо , смятам си съгласен с мен :)Japaness Fever - доста проекти съм разглеждал колега , в гугъл има над 20 проекта - така е спор няма , но бих желал да изслушам и вашите мнения за стартиране+завършване на такъв проект

Редактирано от pasala

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм наистина ще се научиш съдя по мен и приятелите ми чети повече кой какви грешки е правил и не ги прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста прочетох относно мини-ме , и доста провали са ставали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко речи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да смениш коляновия вал,биелите и петите с д 15-кови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е време да започнете с мненията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми всичко ако е сглобено както трябва и е в съответните допуски,и с подходящата настройка защо да не изкара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както колегата AMD каза , ако всичко е изрядно направено с акъла си би трябвало да издържи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...