Jump to content
cvetomir

ЛЕД мигачи

Recommended Posts

Колеги , днес си сложих ЛЕД мигачи отпред ,че на старите не ми харесва как се вижда оранжево вътре .И проблема е следния : мигачите работят ,но мигат бързо (както когато е изгоряла крушка) ,а на аварийни си работят нормално. Някой знае ли как могат да оправят ,да си работят нормално не само на аварийни ?

Редактирано от cvetomir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С товарно съпротивление. Ползвай гугъл и ще намериш много решения.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ това

 

А иначе има и евтини релета за LED мигачи по eBay-a примерно.

Релето ти се лъже защото тея светлинки харчат по-малко и ги мисли за изгорели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите ! Предположих  че е заради намалената консумация .Намерих по ебей за 6.13 лв. след около 2 седмици като дойдат ще видя как ще ги свързвам . Прочетох също  ,че доста се нагрявали , надявам се да няма проблеми . Все пак не карам само на мигачи  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем и директно ги махнах, при все че светеха по-слабо от крушка. Ако е заради оранжевеенето на крушката в рефлектора има варианти на Филипс, Осрам (техните са леко синеещи) и по-неизвестни производители за около 6-8лв/бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да заради оранжавеенето на обикновените , а и са почнали да се лющтят.Наистина като че ли светят по-слабо , с 36 диода са. Всъщност за това става въпрос Публикувано изображение

Вече съм ги взел, ще видя как ще е с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега постни снимки как е станало после, най-добре клипче ако имаш възможност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Zlatozator, къде мога да намеря такива крушки, чувал съм за тази марка и много ми ги хвалеха. Дали ще се намерят в Гарван?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...