Jump to content
Иво Ленков

41 л. тороидал в CR-V Първа ген.

Recommended Posts

 Моята е 38л. полезно и някъде към 45 общо май. Но съм без масата. Ако и ти я нямаш, влиза точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

аз съм с 30 литрова и масата, полезно пълни към 26, аз съм махнал ограничителя и ми я пълнят догоре, но го правя само когато ми предстои веднага по дълго пътуване.

 

Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на рекламатааа, моята е Романо 42 литра, сложена от Иво Ленков и пасваща идеално :) Само леко ми повдига масичката. Събира към 33 горе-долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

41л.Тороидална в дупката за резервната гума.Вътре ми е и пожарогасителя,жилетката,крика,аптечката,2-3-4 шишета от масло,въже за дърпане и това е в общи линии :D

 

едит:Има повече място от на горната снимка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 тип гума влизат 32.5-33 литра не ми повдига нищо Пасва перфектно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е 42 литра общо,като пълни до 30 литра...обаче масата ми не ляга добре и мисля да я махна че само се мотае в багажника,бутилката я надига леко.Отгоре върху бутилката ще оставя мокета и това е 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да има максимално голяма бутилка на мястото на рез. гума без това да си личи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години, когато Омбре ми монтира ГИ-то, ми постави 47л. бутилка, която не надига въобще масата. Налоги се да отстраним някои пластмаси в легена на багажника, и естествено крика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми е интересно да го видя.

Редактирано от Ivo Lenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен, щото освен някои пласмаси ще трябва да е отстранил и някои тенекии и да е изчукал други. При мен е 27 литрова като около нея има бая място, с вътрешно гърло е и нищо не е изчуквано в коша, само стоиката на крика е махната. Можеше да сложа и по голяма с малко по "квадратен" профил и с външно гърло което излиза през купето съответно вътрешния и диаметър е много малък и събира към 35 л газ ама не ми се занимаваше. Е сега съжалявам щото моята събира 21 литра с възелин и не мога и до Бургас да стигна ама..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами снимах бутилката, имах и голямо желание да кача снимките, ама просто не става. Що така, не моа си обясна

Редактирано от Stamba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...