Jump to content
opro

Иридиеви свещи

Recommended Posts

Здравейте,колеги мога ли да сложа иридиеви свещи на хонда акорд 2.0 2004г.Какви са плюсовете и минусите на иридиевите свещи. Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не само,че можеш ми май е и по менуал...скоро си взех от ибей, излизат наполовина, от Щатите и идват по пощата за седмица...Макар ,че аз кат ги отвих на К24 Швейцарецо и бе плеснал обикновени...

http://www.ebay.com/itm/4-PCS-NGK-LASER-IRIDIUM-Spark-Plug-IZFR6K-11-Part-6994-Made-in-Japan-/320946203495?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4ab9e26b67&vxp=mtr

мисля,че и за теб са тия...

Редактирано от bongo789
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай, колега! На няколко пъти са ми казвали, че ако не са иридиеви, можела да започне да прави някакви капризи и проблеми ел.инсталацията - запалване и т.н. Да, вярно е, че са малко по-скъпички, но пък доколкото знам изкарват доста повече време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма смисъл чак от щатите тъка ги има на същата цена, един човек ги внася, аз от него си зимам и проблеми досега не съм имал:

http://kristof-bg.olx.bg/

 

точно тези Иридиевите ми излезнаха по 23 бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли иридиевите свещи да са причина за изгоряла бубина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ако на работеща кола извадиш лулата бобината дава фира....При стария ми акорд изгоря на секундата,иначе вида на свещите няма отношение към бобината...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно  така вече половин година съм с иридиеви свещи и ХОНДАТА  работи като швейцарски часовник !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
 

Някой може ли да ми каже за какви хонди са NGK IZFR6K-13 - лазер иридиеви. Имам 6 парчета, които съм обявил за продаване. Изобщо какви двигатели ползват свещи с 13 gap ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...