Jump to content
Mladen.Mladenov

Серийни номера на гумичките на педалите

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да си сменя гумичките на педалите на спирачката и съединителя на колата. Може ли да ми кажете серийните номера на тези продукти или трябва да ги сваля и да ги видя оттам.

 

Благодаря предварително.

 

Младен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  46545-SA5-000 COVER, PEDAL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  46545-SA5-000 COVER, PEDAL

 

Благодаря ти колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно да знаеш откъде мога да ги купя под цената на Булграто 27лв бройката? Трябват ми за съединителя и спирачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам... ако има общи поръчки от щатите.. гледам там че са по 4-5 долара за брой..

 

http://www.hondapartsnow.com/genuine/honda~cover~pedal~46545-SA5-000.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябват втора ръка, аз махнах моите и сложих алуминиеви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колега, тъкмо съм на тази тема с поставяне на алуминиеви! :)

 

Можеш ли да ми кажеш откъде ги взе, на какви цени и лесно ли става смяната. И поважният при мен въпрос е дали за педала на газта при ръчните скорости и при автоматика са еднакви или има разлика.

 

Много ще съм ти благодарен за информацията!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗдрастиПедалите ги купих за 8-ма генерация Акорд с риск да не паснат но единствената разлика беше малко по широко(с около 1см) място за почивка на левия крак и малко по различен начин за захващане, но с един нит само го захванах много добре.Всичко друго пасна. Ето това са педалите:post-9862-0-35274000-1426067460_thumb.jpg

Ето така стоят в Акорд 8 но и при мене е абсолютно същото.post-9862-0-52477200-1426067495_thumb.jpg

 

Аз купих оригинални Хонда Спортни Педали, но има и китайски и не чак толкова китайски които също са много добри.Напиши Sport Pedals Accord в Ebay и разгледай.

 

За автоматика са с един по малко а този на спирачката е значително по голям, но за тях нямам наблюдения.

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор, колега!

 

За спирачката са ясни нещата, но за мен е много приятен фактът, че има дори за мястото за почивка на левия крак. Мислех си, че само самите педали влизат в тези комплекти. Много ми харесва как стои, особено като се има предвид, че моята е с алуминиеви прагове оригинални - така е излязла от завода.

 

Но имам и още един въпрос. Виждам, че много коли са с такива педали, ти също си си ги направил и едва ли щом се предлага би имало проблем, но как стоят нещата със сцеплението между алуминиевите педали и мокри подметки. Съвсем не се шегувам, защото си мисля, че като са ми мокри обувките е възможно да ми се хлъзнат по алуминия и че сцеплението с гумата е по-добро. Има ли нещо такова или всичко е предвидено? Ти имал ли си такива проблеми?

 

Надявам се, че въпросът ми не звучи глупаво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак даже не е глупав въпроса а даже много уместен.Ако се вгледаш във втората снимка(вече инсталирани) ще видиш как на педала на спирачката и на съединителя стърчат гумички.Понеже събота и неделя бях на Пампорово(много сняг, слагане на вериги и тн) бях постоянно с мокри подметки и да ти кажа сцеплението с педалите е повече от добро, имам чувството че оригиналните гумени педали не държаха толкова добре, понеже съм изстървал(приплъзна ми при натискане) педала на спирачката.Сега даже като са ми мокри подметките при натискане на един от двата педала(спирачка и съединител) се чува леко скърцане от самия контакт което ми говори че "връзката" е доста добра.Педала на газта няма гумички понеже там нещата седят иначе и трябва да се движи крака плавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор отново!

 

Съвсем се зарибих. :)

Сега ще видим как точно, кога и как ще ги свърша нещата. Ако имам скорошна развръзка или някаква информация, ще споделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябват втора ръка, аз махнах моите и сложих алуминиеви.

Недко, писах ти на лично за гумичките.

 

За алуминките - прати един линк на обявата, от където си ги взел ако ти е удобно.

 

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алуминиевите ми са OEM-ски от Honda, има го и парт номера на тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да препоръчате някакви педали за Honda Accord VI (99г.)? Тези от по-горе ще паснат ли? Нужно ли е пробиване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези са за акорд 7 2003-2008, и едва ли някой ще знае дали стават на този дето питаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...