Jump to content
Anatoli_Dutsov

Заблуден Има Нужда От Ориентация

Recommended Posts

значи ... незнам как вървят цените на тези части които имам ... а всички искат да им ги продавам ... искам малко съвети от хора които са купували наскоро или знаят колко струват тези части значи:1. два задни амортесьора Кони жълти2. подлакътник3. инжекция + всмукател4. делко5. ЕКУ6. Хидравлика6. Двигател7. Скорости8. Заден прозорец/страничен заден/страничен преден9. табло с километраж и там джунджуриите10. стопове11. заден капак12. задна броня това се сещам аз ... и ако някой разбира от коли ... какво още остана неизброено от мен по колата което може да се продаде ... някви части дето според вас може да са ми останали здрави от колата при челния удар...искам да разпродам сичко но понеже никой не се навива на цялата кола ... ме интересува на кое колко да търся, ако някой има време и желание нека ме посъветва поне ориентировъчно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, една част струва точно толкова колкото е готов да плати вторият кандидат-купувач.Обикновено дава по-малко от първия, но се опасяваме, че няма да има трети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...