Jump to content
Symantek

Проблем със палене на Civic англичанка

Recommended Posts

Здравейте !

 

Днес се случи следното ... сутринта колата си вървеше и нямах никакви проблеми, но следобед седнах в нея и завъртях ключа, но на таблото нищо не светва ! Интересното е че като завъртя да пали върти мотора но не може да запали ......фарове ,централно ,и CD работят но няма ток на самото табло. Опитах каквото се сетих на място но не успях да открия проблема... проверих до колкото успях бушоните под капака на пръв поглед изглеждаха добре и имаше ток наистина. Колата е с газова уредба но и към нея няма ток. Моля помагайте че колата е на пътя а ми е нужна всеки ден. 

 

От  гр.Варна съм ако може и номер на някой майстор в краен случаи да я погледне.

 

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Symantek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали по някаква причина не се е извадила буксата отзад зад таблото, щом върти и има ток навсякъде без таблото. Не може да разпознае ключа и затова не изключва имобилайзера. Не знам дали е това причината само налучквам, но можеш да изкараш таблото и да провериш. Не е сложно има два болта от горната страна и после другите се виждат като изкараш пластмасата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще проверя ! Само там не се сетих да видя.  А иначе от какво друго може да се получи ?  Поне на газ да можех да я запаля че да я преместя по близо до квартирата има ли някакъв начин ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако е това дето съм писъл , няма как да запали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е там проблема. Ще ходи на майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...