Jump to content
vazmuten

Пера за чистачки от къде ?

Recommended Posts

Здравейте,

Оказа се, че предната шофьорска чистачка на CRV 2014 взе да маже. Иска ми се да й сменя само гумената част. Текущата е широка 10 мм. някъде и 26"(660mm) дължина.

 

Някой има ли идея от къде се купуват такива резервни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С общите поръчки, от САЩ не се навиват да изпращат толкова дълга част, защото не влиза в кашона и трябва да се прегъне.

 

Аз си взимам от Бултрако точно само каучуковата част, след което разглобявам перото и я монтирам. Това за шофьорската - иначе пасажерските са по-къси и си ги взимам от Щатите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от бараз Илиянци струват 2.50 лв. две пера силиконови има и графитни. Сменят се много лесно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък от Илиенци и след 1 месец пак същата работа. Аз на моята си взех от Техко с отстъпка графитен Бош за 22 лв двете и съм супер доволен. Преди си взимах така по 2-3-5 лв по 3-4 пъти на зима :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък от Илиенци и след 1 месец пак същата работа. Аз на моята си взех от Техко с отстъпка графитен Бош за 22 лв двете и съм супер доволен. Преди си взимах така по 2-3-5 лв по 3-4 пъти на зима :)

А кой точно модел взимаш, за да влезнат в релсите - при мен ширината е 10мм. някъде ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто снимка ако излиза : http://websrv.tech-co.net/tecdocpublic/img/030/3397001361PHANWHGR0000.BMP

 

Парт номера е 701 3397118202 

В смисъл изтегляш от тези гумите и ги слагаш на оригиналните HONDA CRV чистачки ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...