Jump to content
Version84

Гуми и джанти за сивик купе 6ген

Recommended Posts

Здравейте, Най накрая реших да сменя гумите и джантите на купенцето. Гумите които избрах са с размери 205 50 15. Колата е със сток окачване. Дилемата е с джантите, някъде четох, че при ет35÷45 няма проблем, но ми се струва относително. Въпросът ми е при какво ЕТ на джанти 6.5j или 7j мога да бъда сигурен, че няма да имам проблеми. Благодаря предварително за мненията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!Аз карам същата кола като твоята и летните ми гуми за качени на джанти 15, 7J, ЕТ35 с гуми 195/50/15 и нямам абсолютно никакви ядове. И аз съм със сток окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с 4 души и багаж как е положението? Дали и с гуми 205 50 15 няма да имам проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! И всв пак някой убвден ли е кое е минималното ЕТ при което няма да имам проблеми с горе посоченият сетъп. При ет 42 и аз съм сигурен, че всичко ще е наред, но ако намеря хубави джанти с ет 35~40 и гуми 205 50 15 искам да знам че е работеща комбинация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за видеото,но колата е купе 6-ген

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с този размери гуми 205/50/15 на джанти 7J, ЕТ35 няма да имаш никакви грижи. Аз до колкото знам минималния офсет, при който няма да опира нищо в калниците е ЕТ35. Офсетът на заводските джанти е ЕТ45, т.е. в границите м/у ЕТ35 и ЕТ45 няма да имаш никакви грижи в зависимост от ширината на джантите, а в случая 7J е идеално. Хайде малко снимки ще постна на моята кола.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...