Jump to content
upto

въпрос относно кабели на 2-din навигация

Recommended Posts

Реших да сложа 2-дин навигация на моя акорд, обаче навигацията има няколко кабели които не са ми ясни къде се свързват. По принцип съм решил да я вържа към AUX защото модела е изчистен и няма външни копчета по него за това ще си поръчам AUX-кабел.

Редактирано от upto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да разбера как да кача снимка

Редактирано от upto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
 

 

Редактирано от upto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко забавяне поради липса на AUX-кабел, навигация та е монтирана успешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли снимки на вече монтираната такава? С премиум саунд ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В галерия има снимки, на таблета нямам бутон да ги сложа тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано незнам да ли е премио но свири уникално , само като пробвах AUX-кабела разликата бе огромна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре. А каква е навигацията и колко пари струва? Не е Уиндоус базирана нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, андроит 4.4.2 цената е 200$

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да сложа линкове но незнам дали е позволено, AUX-кабела е 25 евро, камерите са по 12 евро. Но аз направих грешка и ги поръчах едно по едно и това ме забави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами би трябвало да може да се постват такива линкове, до сега не е имало проблем, други са поствали линкове към обяви, ибей, мобиле и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще кача линкове, а утре по подробни снимки. Но остава отворен въпроса за кабели key-1и 2 те са за управлението на мулти волана но къде се закачат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.aliexpress.com/snapshot/6457661820.html?orderId=65489961948824  - навигация (но виждам, че сега е вдигната цената)

http://www.aliexpress.com/snapshot/6516211348.html?orderId=66033027318824  - AUX кабел

http://www.aliexpress.com/snapshot/6518660363.html?orderId=66033386628824  - камера за задно виждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, дали ще пасне на акорд с нави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има варянти много,за втория дисплей. Може да си пунеш на него примерно навито а на втория детско филм че на детето. Между другото като си  търсих варянт разбрах че масово се използва този с 2-DIN в акордите. Защото малко са моделите които да стават за дизел, китайчетата казаха че имат проблем с контрола на DUAL функцията. Но през google всеки може да  ги види на снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо си бях поръчал тази , но разбрах че не става за моята отделно ми отказаха да ми инсталират български.

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6356348138.html?orderId=64688283408824

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. може да се пусне китайчето, без да махам стоковото нави. Само ми трябва дуал дин, който да работи с дуал климатроника. Ти сам ли си върза всичко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централната конзола си работи на 100% с всичките си функции към нея съм вързал само AUX-кабела да си вържа навигацията и конзолата /или позната по скоро като мултимедия/ така реално ползвам оригиналната конзола а навигацията е просто многофунционален плеър . Такава ми беше идеята още отначало не изках да унищожавам конзолата в звуковата и част така в момента силата на звука се управлява от оригиналната конзола и мулти волана . Свързването е елементарно защото всичко е на букси и нищо не се реже. Забравих да кажа че навицацията може да се върже безжични клавиатура и мишка и от както видях че може, ми се върти една идея но като я направя ще покажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чудя се дали при мен ще стане, понеже там е ДВД Рома без който не работи Навигационния дисплей. Иначе ако така работи, направо взимам и аз една такава навигация.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да твоят варянт е много интересен мислех първо за такъв но оригиналната навигация ми искаха 450лв. А е изключително лесно махаш ДВД и слагаш това-------

 

http://www.aliexpress.com/item/Universal-RGB-video-interface-for-all-cars/1122536423.html?spm=2114.32010308.4.2.Kwp5mU

 

и в БГ го има : http://www.avitel-bg.com/universal-rgb-video-interface

 

 

Може да има и по евтини не съм се задълбочавал , и си ползваш оригиналния дисплей , към този интерфеис може да вържеш всичко камери, видео регистратори и gps тракинг системи както и най-добре андроит  система

Редактирано от upto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за отделеното време. Мисля вариантите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Ще ги погледна. Все още обмислям как точно да го направя. Чудя се за интефейс, през който да заместя ДВД-Рома, неприятното е че махна ли ДВД-Рома, всеки един чек, който се прави от него, включително и малкищ дисплей над въздоховодите и бутона за аварийни светлини, спира да работи. Друг вариант е да сложа, 1-Динов модул с ГПС, Блутуут, Нави и прочее до ДВД-Рома, така ще ползвам и двете, но незнак как ще стане физически.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти може да си оставиш ДВД рома като устроиство през интерфейс. Имаше клип в youtube интерфйс и какво може да се върже и ДВД си стоеше. А и попаднах на тази снимка от един форум преди време като гледах за моята и търсих варянти но незнам каква точно е идеята и какво е сложено там като е преместено ДВД

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото виждам ползван е подлакътника. Ще го мисля, мерси за идеите и времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...