Jump to content
Yordan92

проблем с ел.стъкла

Recommended Posts

здравейте момчета имам Honda Civic хечбек 1.4 90 коня ,но ел стъклата не ми работят някой път се свалят и дигат ,но когато пожелаят смазахме ги ,но пак същото ,но майстора ми каза ,че като ги свърже директно към акyмyлатора вървят без проблем , но така и не ги оправихме на какво може да се дължи проблема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ти се губи масата някъде и трябва да се замери последователно по веригата къде е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата (Civic ZCе прав, замери дали идва ток до машинката. Най-вероятно имаш прекъснат кабел от отваряне и затваряне на вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казаха ми че може да е от релето и къде се намира защото гледахме и не разбрахме и мислим че е в самото копче на машинката и ако от него значи ще трябва нова машинка нали или има откъде да си поръчам само това реле мале голям зор с тези стъкла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи на самите механизми няма релета тан са само двигателите

,или копчетата ти правят проблем или имаш прекъснат кабел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета днес замервахме отново всичко идва ток до копчетата на машинките но не работят значи проблема остава от копчетата има ли някакаф начин с нещо да пробвам да ги почистя или да си поръчам само копчета от някъде ходех днес до 1 морга но ми предлагат цялата врата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...