Jump to content
SpeeDemoN5

Увиснал заден лип

Recommended Posts

Колеги как да хвана липа за бронята за да не виси там където съм отбелязал на снимката.Гледам е често срещан проблем с тия гъвкави полиуретанови липове Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми някои го хващат с видии,аз ти препоръчвам да опиташ с нитове с широка периферия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена че искам да е изчистено.Не трябва да си личи видията или нита,а точно там няма друг вариант освен да пробия липа и ще си личи.Пробвах с двойнозалепващо тиксо на 3М-фейл.Идеята ми е да залепя нещо от вътрешната страна на липа,това нещо да се опре в бронята и да вкарам една видия от бронята в него без да излезе през липа :D Трябва ми обаче нещо по просто и ефективно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,целта е да се хване отвътре ,а не отвън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще прочетеш отвътре пише какъв пластмас е(мисля че е PPE)и ще намериш същ такъв пластмас и от него изрежи си малки дълги парчета,след това вземи пистолет на горещ въздух и ще го залепиш от вътрешната страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя предния лип го залепих с Sika Fleks/черен и  малко двоинолепящо тиксо докато стегне Sika/ta .Не е мръднал!.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,не бях чул за това нещо ама чета хубави отзиви.Може ли да се намери в България и какви пари е,гледам тука в ебей са по 10 панди :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...