Jump to content
Joroooo7

Централно Заключване

Recommended Posts

Здравейте , машинката с моторчето за централното заключване на задна лява врата ми изгоря и се опитах да го потарся по моргите из Варна но тоя модел не се среща много, а там кадето го имаше вече я бяха продали. Проверих в магазин на  HONDA , но там струва около 200 лв. Опитах се да потърся и в други магазини , но и там ги няма . Някой можe ли да ме насочи към морга или магазин , кадето цените да са малко по сносни от магазина на HONDA. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше също изгоряла, само че дясната. Сложиха ми някаква от опел за без пари, работи без проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A от какъв опел , да знам какво да търся :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От общите поръчки си поръчваш актуатора. Излиза около 45-50.00лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , машинката с моторчето за централното заключване на задна лява врата ми изгоря и се опитах да го потарся по моргите из Варна но тоя модел не се среща много, а там кадето го имаше вече я бяха продали. Проверих в магазин на  HONDA , но там струва около 200 лв. Опитах се да потърся и в други магазини , но и там ги няма . Някой можe ли да ме насочи към морга или магазин , кадето цените да са малко по сносни от магазина на HONDA. Благодаря предварително

Здравей, колега. Относно машинката за централно и аз имах същия проблем. След като разбрах колко струва като нова -"извиках неволята" :yes: и свалих машинката, понеже е залепена се наложи да е разцепя с един нож по мястото на слепване и се оказа, че моторчето е издало багажа/ четките са свършили / затова взех едно ново моторче за 6лв. от магазина и им размених капачето с четките и всичко си дойде на място само с/у 6лв. Накрая залепваш разцепената машинката със секундно лепило.Успех :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с обикновена универсална електрическа машинка от 6 лв. в магазина за аксесоари.Захваната е с 2 винта за ламарината на вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,каква е тази уневерсална машинка и от авточасти ли я купи,щото и аз имам една за смяна.Всичките ли са еднакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази беше най-евтината в магазина (авто-аксесоари, авто-тунинг...) Изглежда ето така : http://media.snimka.bg/4898/016052186.jpg  ,  http://www.pielectronics-bg.com/image/cache/data/KAR%20AUDIO/ma6inka%20centralno-500x500.jpg  ,  http://www.autofamily.bg/uf/%E6%B0%B4%E5%8D%B04/CL02/IMG_1519.jpg . Колега, ако си с ЦР-В - коя година е и за коя врата става дума ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей .CR-V 2003 г.Става въпрос за врата на багажник и дясна задна.

Оригинала въобще не прилича на това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи става дума за втора генерация, аз съм с първа. При мен също оригиналната е по-различна, тези са някакви универсални, но аз имам място за монтаж във вратите и си работи нормално. Добре би било някой колега с втора ген. да даде идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...