Jump to content
hndcvc

Термостат

Recommended Posts

Здравейте , колеги! Установих , че термостата ми е за смяна. Отидох при един познат майстор и той ми препоръча да ми поръча от магазин на негов приятел във Варна термостат на Gates , защото имало адски много ментаци по магазините. Та въпроса ми е имате ли наблюдения някакви върху тази марка и дали са читави наистина? И ако не ако някой от вас може да ми препоръча добра марка термостати. Колата е Сивик 5та D13B2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри са Gates , слагай смело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да схвана смисъла на поста ти колега с този линк който си предоставил ? След 20тина термостата които съм давал за Хонди , включително и мой такъв ( на 4 години ) отново марката Gates , проблем е нямало.Мога да ти намеря най-различни линкове с разпаднали се части от всякакъв вид и от всякаква марка и това нищо не значи.Колегата да си купи каквото реши , ако иска и ОЕМ да си поръча но по мои преки наблюдения , термостатите от марка GATES карат не малко време а ментета има навсякаде.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го смених скоро и сложих тази марка някои има ли наблюдения ?Японски е.

 

Публикувано изображение

Редактирано от EG3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега EG3, аз карам половин година с такъв термостат ТАМА и съм много доволен. Мотора стопля много бързо, а парното започва да духа топло няколко минути след стартиране на мотора. То реално термостата ТАМА е същия като ОЕМ-ския. Моя го закупих за 32лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги. Днес сложих въпросния термостат на gates и за момента е 6 точки. За около 7-8 минути градско каране достига нормална работна температура мотора. Ще видим вече колко ще ме изкара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...