Jump to content
J's Racing BB8

С какво си подсушавате колите.

Recommended Posts

Върпоса е към тези които си мият сами колите и които ги подсушават след това.С какво точно ги подсушавате?Имам една микрофибърна кърпа и подсушава добре но като мина половината кола и започва да задържа вода,изкупих сумати гюдерий от магазините-едната не подсушава,другата не се пързаля и т.н.Случих на една която биваше,пързаляше се горе долу добре и подсушаваше много добре и след това колата лъщеше но тая гюдерия като се намокри и се свива и става много малка като забърша калника и трябва да я изтисквам...микрофибърната къпа задържа повече.

Та с какво да я подсушавам за да се пъразаля кърпата по колата,да събира хубаво водата и да не се налага да я изтисквам на всеки елемент...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо свалям колкото е възможно със силиконово перо,после с микрофибърна кърпа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох в един сайт че тези силиконовите четки не са подходящи, понеже може да задържат останали песъчинки и дерат боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е.Работил съм малко в автомивка,попринцип се използват за бели коли и за стъклата.Стъклата ги минавам с гюдерията,но каква микрофибърна кърпа да ползвам понеже има и буклуци?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз съм гледал и клип. Дерат лака. Аз ползвам сгъстен въздух за купето мокра кожена гидория и микрофибър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не слагам като реклама линк, търси в google измиване на автомобил и виж първия линк.. там има и продукти за миене и подсушаване, и обяснения за измиването

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ползвам няколко такива Публикувано изображение

Вършат работа,дори сега в ибей ги има на промоция:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много готини кърпи от кожа, с които се подсушава супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си ето тази за 14 лева.Рамерите са 38/48,поръчах си я от автомивка.Подсушава перфектно и колата я минавам с едно максимум две истисквания.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...