Jump to content
Samy

Температурен датчик HR-V

Recommended Posts

Благодаря за всеки съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, хвърляме яко боб и нищо. Дай малко по-конкретни данни за какво иде реч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, живея в Англя тук майсторите са лиле лиле, а във фирменият сервиз палят резачката още от вратата. Проблемат ми е при всяко стартиране от студен двигател колицата потегля много бавно и трудно дори с пълна газ. Птопуснах че е автоматик, слет като по-загрее няма проблем. Тук наше момче я закачи на компа и показа грешка P1473 което означавало темпетатурен датчик. Прочетох за сходни проблеми във форума някой пишат за втора ламбда сонда или за задръстен катализатор. Ще се радвам някой да сподели ако е имал същия проблем. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темперетурен датчик имаш и на скоростната кутия щом си с автомат. Имай го в предвид и го уточни. Провери си и маслото в скоростите, но това е малкия дявол. Може да са надрани шайбите на вариатира ако веригата е заминала. Тогава боксува. Но това е най-тежкия вариант. Дано е нещо по дребно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемния температурен датчик е в катализатора, преди втората ламбда сонда. Не мога да го намеря дори и в ebay а дилъра на хонда ми искат 280 пауда. Колкото до автомата нямам проблем, лошото е че всеки път когато стартирам от студен двигател трябва да чакам около 7 . 8 минути да по-загрее, зависи колко е студено, след това няма проблем. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаааа, ясно! Аз погледнах и в немското mistet auto,но и там само ламбда сонди. Термо сензор не видях. Пробвай се някъде втора употреба из моргите. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемния температурен датчик е в катализатора, преди втората ламбда сонда. Не мога да го намеря дори и в ebay а дилъра на хонда ми искат 280 пауда. Колкото до автомата нямам проблем, лошото е че всеки път когато стартирам от студен двигател трябва да чакам около 7 . 8 минути да по-загрее, зависи колко е студено, след това няма проблем. 

 Е , че какво  са 280 паунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...