Jump to content
psiharcheto

hr-v СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ

Recommended Posts

Здравеейте колеги тарся читав маистор за хр-то и по точно диагностик в близост до Хасково.Свети ми чека,грешката която дава е на стапковия мотор но в сервиза на хонда в Стара загора ми казаха ,че работи перфектно .А колата работи ,на нормални обороти а обортомера показва 100-200 оборота и колата малко е спаната ако някой се е збласквал с такав проблем .МОЛЯ ДА ПОМАГА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей  колега!Аз   имах   подобен проблем,оказа се първо  ,че  ми е  заминала ламда сондата на колекторите  и второ имах спукани колектори малко но оказва голямо влияние ,а   накрая   смъкнах и   почистих дросела защото   и  там  беше  мазало .Поздрави и дано  разрешиш проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам вече 10000км със спукан колектор, но чека не ми е светвал, ....не че отхвърлям варианта на колегата Change. Другия вариант е, ако си откачал акумулатора....след това колата трябва да се "обучи" наново за празния ход. Оставяш я 10 минути като я запалиш, без да включваш никакви консуматори и без да подаваш газ - би трябвало оборотите на празен ход да се нормализират. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеейте колеги тарся читав маистор за хр-то и по точно диагностик в близост до Хасково.Свети ми чека,грешката която дава е на стапковия мотор но в сервиза на хонда в Стара загора ми казаха ,че работи перфектно .А колата работи ,на нормални обороти а обортомера показва 100-200 оборота и колата малко е спаната ако някой се е збласквал с такав проблем .МОЛЯ ДА ПОМАГА

Здравей, за ниските обороти определено е стъпковия мотор, при мен е чистен два пъти за четри години. Моята е автоматик и имах същия проблем при позиция P на лоста. Но не ми е светил чека, според мен за ниските обороти може да е и ламбда сонда тогав свети чека. Но най добре ще ти кажат като я закачът на компютър в добър сервиз, ако беше в София бих ти препоръчал един. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...