Jump to content
New-1

Няма празен ход

Recommended Posts

Здравейте колеги,направих д15-ската пълна игла и от тогава нямам празен ход докато колата е студена,но като загрее се оправят нещата и заспива на 800об. .Смених компютъра който беше пм6 защото ми вадеше грешка 14 за EACV (само когато я настъпя на висока предавка)... с пм7 и вече грешката я няма,но проблема остана.Смених и EACV-то с друго но пак няма ефект...И още нещо..когато мотора работи и откача буксата на EACV-то не се случва нищо...нито грешка,нито промяна в оборотите.Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е срещал подобен проблем? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно ли е да е от тпс—а да идва проблема? :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо ти е объркана инсталацията - как така няма грешка като махнеш буксата на EACV-то? Нормално да нямаш празен ход - той компа ти явно въобще не засича, че има EACV!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да я прегледам по обстойно.Два компютъра пробвах... няма никаква разлика.Единствената разлика беше,че с PM6 ми вадеше'' 14 IAC (EACV) - idle air control valve ''  само когато я ръгам в зъбите.На място като откача буксата и нищо...с PM7 няма грешка при ръчкане,няма грешка и при откачена букса.Утре ще имам време и ще прегледам инсталацията. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...